Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi van akkor, ha szégyelled,...

Mi van akkor, ha szégyelled, amit tettél a múltban, de büszke vagy arra hogy meg merted csinálni?

Figyelt kérdés
18 éves koromban asztrális értelemben szerelmeskedtem egy bűbájos boszorkával meglepetés szerűen. Másnap pedig mondta mindenki előtt, hogy milyen perverz vagyok, és bocsánatot kellett kérjek tőle. Később felhagytam a mágiával, és Jézust kezdtem el követni. Érdekelne Jézus véleménye is a kérdésben feltett paradoxonomról.

2021. dec. 25. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen dolgokra vagy képes, miért nem kérdezed meg a Górét mindenféle bűbájjal....
2021. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak voltam ilyen dolgokra képes. Nem tudtam uralni a kundalíni energiát, butaságot csináltam, és elveszítettem a varázserőmet. Talán jobb így. Lehet, hogy rosszra használnám.
2021. dec. 25. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen varázserőd volt?
2021. dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bűntudatból "veszítetted el",nem vette el senki és senkinek nincs joga felelősségre vonni ha ő maga is aktívan részt vett bármiben...te vagy az elkövető és bíró minden esetben....egy lélekgyógyász állítótól olvastam,hogy amikor "felállították" Jézust az volt az első üzenete,hogy "Gyertek le a keresztről"..
2021. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
családállító :)
2021. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3/5 anonim! Tudtam vuduzni, és meg tudtam jelenni mások álmában asztrális utazással. Egy egészen szokatlan technikát használtam a vuduzáshoz és működött.
2021. dec. 27. 18:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves anonim válaszolók! Igen, bűntudatból veszítettem el a varázserőmet. Valóban elkövető és bíró voltam egy személyben. De mai keresztény szemmel akkor is bűn volt amit 18 éves koromban tettem. Jézus azt is mondja, hogy senki sem szolgálhat egyszerre 2 urat. Azzal viszont nem vagyok tisztában, hogy asztrális szexből születhet-e gyerek, vagy valami túlvilági lény. Nagyon elrontottam az egészet így utóbb visszagondolva. Amint éreztem magamban a kundalíni energiát, azonnal egy mesterhez, egy guruhoz kellett volna forduljak.
2021. dec. 27. 19:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!