Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Még soha nem éltem át hasonlót...

Még soha nem éltem át hasonlót. A jelek alapján elképzelhető, hogy megátkoztak minket, vagy mi lehet még a dolgok hátterében?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha a szkeptikusok nem válaszolnának. A helyzet az, hogy több éve dolgozok egy cégnél, minden nap ugyanazzal a 3 közvetlen munkatárssal egy helyen. Ebből a velem egykorú férfi elsőre nagyon nem szívlelt, olyannyira nem, hogy kizárt pl. télen, rámcsukta a kívülről nem nyitható ajtót, hogy ne tudjak bemenni. Folyton keresztbetett, volt, hogy kidobta/összekente az általam megírt projektet, vagy csak tett róla, hogy sokat kelljen túlóráznom. Karácsony után történt valami. Fogalmam sincs miért, vagy hogyan, ez az ember az eddigiekhez képest szöges ellentétes viselkedést tanúsít irányomban. Rendbe rakja helyettem is az irodát (be van osztva, kire mikor kerül sor), elsőként ugrik, ha leejtek egy papírt, végig követ a tekintetével és amikor lebukik, mert épp felnézek én is elvörösödök. Célzást tett rá, mennyire szeret velem dolgozni. Leinfóztam, nem a főnök szidta le/kérte meg, illetve sem én, sem más nem panaszkodott rá, a többiekkel ugyanaz az irritáló, bunkó pokróc maradt (képzeljetek el egy Sheldon Cooper-féle figurát a legrosszabb napjain). A legdurvább, hogy néhány hete már én is erősen vonzódok hozzá (soha másnál nem éreztem ezt), ha leülünk szünetben egymás mellé, remeg mindenünk, én egyre nehezebben titkolom. Nem találok magyarázatot, eddig többé-kevésbé nyíltan utált, számomra abszolút közömbös volt. Átok lehet? Karma? Volt a múltban pár ezotériában jártas ellenségem. Ha igen, hogyan lehetne kideríteni, levédeni magam, én tudnék-e valamit tenni?

2022. márc. 5. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha dugsz vele, megtörik az átok.
2022. márc. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Így van!! Elso jól mondja!!
2022. márc. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tudi333 ***** válasza:
49%
Beleszerettetek egymásba. Mi ezen az átok?
2022. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Nekem úgy tűnik, hogy ez a férfi már az elején is vonzódott hozzád, de ezt annyira erősen tagadta, hogy elindult felőle egy igen durva csipkelődés. Karácsonykor sokan átértékelik a kapcsolataikat. Rájött, hogy gyerekes, amit tesz, és normális udvarlásba kezdett. Gondolom ez bejött neked, egy rendes nőnek az ilyesmi általában tetszik.

Ha ez kötés lenne, akkor se vele se nélküle nem lenne jó. (Persze hasonló helyzet később átok nélkül is kialakulhat.) De a leírás alapján csak simán vonzódtok egymáshoz. Van ilyen.

Szerintem próbáld meg jobban megismerni mielőtt kapcsolatba keverednél vele. Egyrészt a munkahelyi viszony nem mindig jó ötlet. Másrészt nem lehet tudni, lehet a magánéletében kifejezetten normális figura, de az is lehet, hogy nem. Hogy most pont Sheldon Coopert hoztad fel: A magasan funkcionáló autisták között több olyan van, akik képesek párkapcsolatban élni, de olyanok is, akik nem értik a szerelem érzését, csak a nemi vágyat.

2022. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért furcsa, mert olyan hirtelen jött ez az éles váltás az ő viselkedésében is, illetve én is eddig csak próbáltam elviselni őt.
2022. márc. 5. 14:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem. Szerintem nincs szó ilyesmiről. Ne aggódj! Ha valaki kötést akart létrehozni, akkor ismernie kellett nem csak a te, hanem a kollégád nevét is. Azt is tudnia kellett volna, hogy pont vele vagy rosszban. Nagyon valószínűtlen ez, ha az ezós rosszakaróid már inkább csak a múltad részei. Egyelőre én a helyedben sodródnék kicsit. Ha mégis kellemetlennek éreznéd a helyzetet, akkor végezhetsz oldást, több módszer is van rá.
2022. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!