Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kedves boszik segítséget kérnék?

Kedves boszik segítséget kérnék?

Figyelt kérdés

A segítségeteket kérném.

A volt barátommal 3 hónapja szakítottam, de a mai napig üldöz, zakalt és folyton írogat. Egyszer még szeret, aztán meg fenyeget. Én túlléptem rajta, szeretném élni az életem, de nem hagy.

Nincs erre valami megoldás?

Segítsetek, kérlek!


2010. szept. 19. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

HÁNGOZSÁBAN


LEFOGOK SZOKNI A CIGÁRETÁRÓ!

2010. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nekem is igy viselkedett a volt barátom én leszartam nem foglalkoztam vele és 1 idő után leállt...de most 8 hónap után bocsánatot kért..szánalmas
2010. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vágd pofán!
2010. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
rossz kategória a boszis vicces részt nem nézzük.
2010. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Egy személy iránti érzelem elválasztása


Amire szükséged van:

egy tárgy, ami az adott személyé, vagy

amivel a személyt kapcsolatba hozod,

valami, amivel a tárgyat összetöröd

füstölő(rózsaillaton kívül)

fehér gyertyák


Ez a mondás akkor a leghatékonyabb, ha éjszaka végzed!

Végy annyi gyertyát, hogy a helyiséget, ahol a rituálét végezni akarod, eléggé megvilágítsd ahhoz, hogy a varázslatot végezhesd és olvasni tudj. Most pedig gyújtsd meg a füstölőt.

Tedd a tárgyat magad elé, és álljon rendelkezésedre valami, amivel a tárgyat össze tudod törni. Most pedig vedd a sót a kezedbe.

Miközben a mondás elhangzik, engedd, hogy a só lassan a tárgyra peregjen.(Előnyös a rituálé alatt nyugodt, meditatív zene hallgatása, ami egyszerűbbé teszi számodra az összpontosítást). Miután a mondás elhangzott, és az összes sót a tárgyra szórtad, össze kell törnöd a tárgyat.


Ó, Cupido, te a szerelem ura,

segíts, szabadulni vágyom

érzéseimtől.

Ám nem minden érzéstől,

csupán azoktól, melyek ... (név)-hez kötnek.

Hisz gyötörnek engem,

szellememben és életemben!

Tisztítsa meg lelkem,

fecsegésnek legyen most vége!

Ó, Cupido,kérlek,

e gyötrő fényt tőlem elvedd!

Úgy történjen,

ez az, amit akarok!


Ezt a rituálét tárgy nélkül is végrehajthatod! Végy a tárgy helyett egy ív papírt, amire sötét színnel írd fel a személy nevét. A többi a leírtak szerint zajlik.

(A rítus ezen változatát természetesen három-hat alkalommal meg kell ismételned, mivel nem olyan hatékony, mintha tárgyat használnál.)"


forrás: A boszorkányok titkos tana

2010. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hahaha...nem rossz kategória, ide szántam. Aki normális és hasznos választ írt, köszönöm.

Olyan tárgy amit összetörök? Plüss állatom van tőle inkább. :S

2010. szept. 19. 19:37
 7/11 A kérdező kommentje:

Jesszus, ne haragudj, elolvastam újra a végét! Nagyon nagyon köszönöm Neked a segítséget!

A pofonosnak írom: megütném, de képes lenne ezt is ellenem fordítani. Még a végén betörném a csinos orrát.

2010. szept. 19. 19:38
 8/11 anonim ***** válasza:
törd össze a monitorod
2010. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kerlek irj privat levelet. Soknak segitettem ebben a kerdesben es meg csak penzt sem kerek erte. Szivesen hasznalom tehetsegemet, akik megkernek ra! 3. generacios boszorkany vagyok es buszke vagyok ra! Akik penzt mernek ilyenekre elkerni azoktol ovakodni kell, mert hamisak es nem is tudnak segiteni. Csak a szedito beszedukkel probalnak ravenni hulyesegekre. Vigyazni kell kivel osztod meg ezeket! A butakkal ne foglalkozz akik ide beirnak unalmukba. Varom leveled!
2010. okt. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!