Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik foglalkoznak még okkultizmussal? Tényleg működik? Megéri ma még ilyesmit "tanulni" vagy használni? Ma is belevágnál az okkultba vagy ha visszamehetnél az időben inkább nem kezdenéd el?

Figyelt kérdés

2022. aug. 24. 22:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Az összes szerint soha semmiben nincs egyetértés.

Vannak tudósok akik szerint az anyag a tudatunktól függetlenül nem létezik, pl a Hold az összes lehetséges helyzetben egyszerre van, és csak akkor vesz fel egy konkrét pozíciót az égen amikor valaki megfigyeli.

Ezt támasztja alá a kvantumfizika. - aminek azért kellett külön nevet adni, mert nem érvényes rá a fizika.

Mások szerint húrokra van felfűzve minden anyag.

Mások szerint az egész világegyetem csak fényből és információból ál, és a kvantált fény veszi fel az "anyagi" részecskék állapotát, amely összeáll atomokká, molekulákká, vegyületekké.

Ezek mind alátámasztott lehetőségek.

Bocsánat a rövid összefoglalókért, de ezek több oldalas kifejtések lennének.

Az Isten által teremtett világ épp annyira valóságos alternatíva, mint bármelyik másik. Csak sokkal régebbi.

2022. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Na mutass bizonyítékot…

Egyébként én is azt hiszem hogy szimulacioban élünk, de nekem emiatt a pszichiáter azt mondta hogy paranoid skizofréniás gyanús vagyok és antipszichotikum kell

Szerintem sem létezhet a biológián, fizikán, kémián alapuló világ, de engem emiatt bolondnak néznek, nem tudósnak

Én elemző típus vagyok, látom hogy minden előre el van rendezve, írtam is itt erről nemrég.

2022. aug. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

21# "a Hold az összes lehetséges helyzetben egyszerre van, és csak akkor vesz fel egy konkrét pozíciót az égen amikor valaki megfigyeli."


Ez pont a szimulációt támasztja alá. A kvantumfizika is ezt a szimulációt mutatja. AZt hogy létezik azonnali távolbahatás is azt mutatja, hogy egy másik algoritmus szerint vannak kódolva az információk. Mi élünk a klasszikus úgynevezetett Newtoni világunkban, amiben nem lehet a fénysebességet túllépni és mindezt egy azonnali távolbaható rendszer kódolja le.

2022. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
95%

22# "Egyébként én is azt hiszem hogy szimulacioban élünk, de nekem emiatt a pszichiáter azt mondta hogy paranoid skizofréniás gyanús vagyok és antipszichotikum kell"


Persze. A pszichiáternek az a dolga, hogy ami a materiáliális világba nem illik bele azt hallucinációnak kezelje és gyógyszerezze. Mit vársz tőle, amikor ezt tanulta? Fogalma sincsen a valóságról, szellemekről, okkultizmusról, amikor a tudomány számára ez ismeretlen. Ő csak azt tanulta



sok bizonyíték van a neten. Most nem állok neki sorolni. Ha beírod hogy szimuláció több értdekes kérdést talász amiben kifejtik ezek pl : https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__117.. + https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__.. + https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__998.. + https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__115..

2022. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
74%
Ez az egyik kedvencem. Már maga az hogy egy MI létrehozta a fizikát is azt mutatja, hogy a világ törvényeit egy szimuláció foglalja össze. Hasonló a hasonlót felismeri. [link]
2022. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg olyan linkeket is hozhatnál ahol nem a fajtád veri a nyálát, hanem valódi tanulmányok, valódi kutatók munkájából?
2022. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
93%

26, nézz körül a világban… a “mi fajtank” látja jól a világot. Te tényleg azt gondolod hogy mindent meg lehet magyarázni a racionalitás talaján? Kérlek….

Minden irányítva van. Sőt én azt gondolom hogy pont hogy a skizofrének látják jól a világot és felismerik hogy valami nem stimmel és meglátják a jeleket

Nincs szabad akarat, nincs fizika, kémia, biológia. Szimuláció van

2022. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
26, A kérdésekben jól körül vannak járva a dolgok tudományosan. Nézz utána és gondolkozz. Tudományos oldalon úgysem találsz olyan szájbarágós cikket, ami az ő hatalmuk, tekintélyük megkérdőjelezné.
2022. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!