Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki miben hisz ? Nekem a...

Ki miben hisz ? Nekem a jóslás és a szerelmi kötés bevált

Figyelt kérdés
Igen , nagyon sok pénzt ki dobtam az a alaki. , meg untam aztán mondtak ezt az embert akinél voltam , mondom meg próbálom 1x meg , igen ez hozott gyümölcsöt a fán :)

2022. okt. 2. 06:45
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szerintem a jóslás, sokkal kézzel foghatóbb, nekem volt olyan aki badarságokat mondott, de volt olyan is, hogy nem mondtam semmit magamról és mindent látott és tudott, na azon lehidaltam. Szerelmi kötés részével én is próbálkoztam, csináltam "házilag" eredménytelenül, illetve költöttem is rá, nem kértek sokat 5000-től 30000-ig ismét eredménytelenül, már feladtam a kötéses históriát el is telt 3 hónap, elmentem jósoltatni, na akkor ott minden megváltozott bennem! Lehet hinni benne, ugyanakkor lehet kacagni rajta, én tapasztaltam eleget, ahhoz, hogy tudjam létezik.
2022. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Kik kötést csináltattak: Tudtok utána tükörbe nézni? Nem zavar hogy milyen alja gonosz emberek vagytok?
2022. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
72%
Isten, ra mindig szamithatunk
2022. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na jó off topic de a 9-es miért lett lepontozva?? Okkultista vagyok, semmi közöm a keresztény Istenhez és sok atrocitás ért a kereszténység felől de akkor is egy tök normális választ adott tiszteletben tartva mindenkit, úgyhogy minimum nem lepontozni kéne srácok, mert ez tényleg diszkrimináció és nagyon elszomorít hogy nem tartjuk tiszteletben a másikat amkor se ha a másik megelőlegezi nekünk.
2022. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!