Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen jelekből tudhatom,...

Milyen jelekből tudhatom, hogy valaki próbál szerelmi kötéssel magához láncolni?

Figyelt kérdés

Sokan tesznek fel itt olyan kérdéseket, hogy hogyan lehet szerelmi kötést végezni de engem az "áldozat" szempontjából érdekel a dolog. Honnan lehet sejteni, hogy valaki ilyen kötést végzett velem kapcsolatban? Veletek volt már ilyen, hogy ilyenre gyanakodtatok vagy esetleg ki is derült? Mit tudtatok tenni ellene, létezik erre valamiféle oldás?

Tudom, hogy sokaknak ez vicces de tényleg érdekelnének a fenti kérdésekre a válaszok mert nem tartom kizártnak, hogy egy személy velem kapcsolatban ilyet művelt.



2022. okt. 14. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Akkor megnyugohatsz, mert még az a bizonyos másik személy beszrik az erőlködéstől sem képes ilyen természetfeletti dologra.
2022. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek! :)
2022. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Lehet le fognak pontozni, de szerelmi kötés nem létezik.
2022. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
3: én felpontoztalak. :)
2022. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
3-as előre pontoztalak nem hátra
2022. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem létezik ilyesmi. Meg lehet valakit erőszakolni, de arra kényszeríteni, hogy olyasmit érezzen, amit nem érez, nem. Még saját magadat sem tudod ilyesmire rávenni akarattal sem! Pl. tudod, hogy a Pisti milyen ideális pár lenne és szeretnél beleszeretni, de ez nem így működik.
2022. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Rajtam már volt kötés, leírom mit éreztem.


Hirtelen, a semmiből fura gondolataim lettek egy személy iránt aki addig teljesen közömbös volt, sőt, idegesített. Nem tudtam hova tenni, frusztrált, állandóan a közelében akartam lenni, de mikor ott voltam meg rosszul éreztem magam, iszonyatos feszültség volt bennem.


Lassan elvesztettem az étvágyam, mániákussá váltam, kutattam utána a szociális médiában, igyekeztem elmarni mellőle a barátait. Ha mással akart programot csinálni akkor féltékeny voltam, hisztiztem. Volt hogy meg is ütöttem.


Állandóan vele akartam lenni szexuálisan, de mikor konkrét együttlét volt nem elégített ki, egyre nagyobb lett az "éhség". Hajszoltam a dolgokat, naponta 3-4 alkalommal is együtt voltunk, de nem volt jó. Ettől még frusztráltabb lettem.


Álmomban is csak őt láttam, nem tudtam rendesen pihenni állandó rémálmaim voltak.


Nem érdekelt többé a családom, a barátim, kifordultam magamból, csak rá koncentráltam. Elmartam magam mellől mindenkit.


Fokozatosan egyre rosszabb lett, végül megpróbáltam öngyilkos lenni, mert már olyan gondolataim voltak, hogy biztosan megcsal, olyan féltékenység hogy legszívesebben megöltem volna nehogy másé legyen. Nem szerettem, de úgy éreztem nélküle nem tudok élni.


Bármit megtehetett velem de nem voltam boldog, nem szerettem de elhagyni se tudtam. Úgy éreztem megőrültem.


Teljesen véletlenül került elém egy cikk a szerelmi kötésről és a tüneteim érzéseim egy részét tökéletesen leírta. Utána felkerestem egy embert, aki segített megszabadulni tőle.


Pár hét alatt visszakaptam a régi önmagamat, és azóta is undorodom attól a személytől.

2022. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Például hogy futsz utána mint egy kiskutya és csodálod isteníted őt és lehet hogy fura érzésed is lehet hasadban,mellkasodban.
2022. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanitt, wudubava eladó, csak küld egy lábujj körmöt!
2022. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
:-)))
2022. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!