Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés egy régi...

Szerelmi kötés egy régi emberrel. Működne?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy kérdésem pusztán informatív célokat szolgál, nem akarok senkire sem rákényszeríteni semmit, ami akarata ellenére van.

Magam is férfi vagyok, biszexuális, nem vagyok rá büszke, de nem én kértem, hogy az legyek. Jól kezelem, mivel nem vagyok full meleg, így csak nőkkel létesítek kapcsolatot, a fiús vonzódást le tudom tolni az ábrándozás szintjére. Ám évekkel ezelőtt volt egy jó barátom, akiről sokan úgy tartják hogy bi ő is. (Rólam nem tudják) De őróla sokan gondolták és sokszor úgy is viselkedett, mintha bejönnék neki. Bár a neveltetése neki is és nekem is olyan, hogy nem engedtünk ennek teret, de nem tartom kizártnak.

És itt jön a puszta informatív kérdés: ha szerelmi kötéshez értő emberrel kötést kérnék, hogy a srác legyen belém szerelmes, mi történne vajon?

Arra vagyok kíváncsi, hogy akik már tapasztaltak ilyen kötést, ott az hogy működött? Illetve, hogy működik-e nem heteró környezetben? (Nyilván azt mondanom sem kell, hogy nem olyanok válaszát várom, akik szerint nem létezik a kötés.)


2022. nov. 15. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát elvileg a szerelmi kötés bárkivel működik (akár egy vadidegennel is)

és mivel a meleg szerelem ugyanolyan mint a heteró ezért természetesen két férfi között is létrejöhet

és szerintem nem kéne elnyomnod a férfiak iránti érzéseid(bár nem ismerem a körülményeid,ezért nincs jogom ilyet mondani)

2022. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb ha megkeresnéd őt és teszem azt elhívnád egy kávéra?
2022. nov. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"És itt jön a puszta informatív kérdés"

. És én kis naív azt hittem, azt fogod kérdezni, hogy vajon azért lettél-e biszexuális, mert heteroszexuális voltál, de egy férfi szerelmi kötést használt... ezzel könnyítve az önutálaton.


Na, mindegy. Bocs, de sehogy sem működik.

2022. nov. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Igen, mivel a szerelem szerelem bármilyen neműek is a felek így működne. De eszedbe ne jusson.
2022. nov. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát, aki megértette a bevezetést, miszerint "kérdésem pusztán informatív célokat szolgál, nem akarok senkire sem rákényszeríteni semmit, ami akarata ellenére van" illetve a zárást: "Nyilván azt mondanom sem kell, hogy nem olyanok válaszát várom, akik szerint nem létezik a kötés."
2022. nov. 16. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Van egy ilyen ismerősöm, aki ilyet csináltatott, működött.
2022. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!