Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A kundalinim ébredhetett fel...

A kundalinim ébredhetett fel ? Masszazs közben elélveztem de úgy hogy a derekamtol a nyakamig ment fel hirtelen valami de nagyon erősen aztán meg fel a fejembe és bizsergett és azóta is fel vagyok villanyozva

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 19:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Imádom hogy ilyen nyiltak az emberek, en ilyen kérdést meg csak leírni sem mernék 😂
2022. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%

Én is 25.én màr fenn voltam vagy félàlomba de mint egy vibràtor rezgett odelenn és hallottam is(éreztem és hallottam is)egyszer volt fura szavakat mondatokat hallottam (le is irtam akkor mert nem mindennapi és elfelejtettem volna) még a google se dobott rà vàlaszt..megijedtem odakaptam és abbamaradt de a fejem bubja ugy bizsergett..


Elötte napokba a homlokom meg fülzugàs ..


Velem fogalmam sincs mi van de évek ota kapom a jelet-nem hittem ezoteriàba (de nyàron rossz entitàs is volt rossz szagok mikor besokaltam a jelektől félelmektől)


Én is lehet meghalok mert azt a jeleket kaptam a környezettől is..(felejtsd el x mert megfogsz halni!)

A szivcsakràm is fura néha nagyon furàn ver a szivem..

A jelek szerint ikerlàngom. De abba miért halok bele?

.ha kinyitotta a szemem meg miért nem vezet tovàbb?


A lakàsba làmpa felkapcsolodik..

Néha a hasamban érzek buborékokat bal oldalt..


De mivel nem tanultam spirtualitàst fogalmam sincs mi ez velem..

2022. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
#11 Attól még hogy egyesek fantazmagóriának tartják, még megtörténhetnek másokkal ilyen esetek.
2022. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Grimfox ***** válasza:
66%

12, azt azért derítsd ki, hogy fizikai halálról van e szó, vagy szimbolikus halálról. Mert nagyon nem mindegy.

Félálomban lehettél, ha szavakat hallottál, viszont a gyökér, és a korona gyakran "bizsereg" ugyanabban az időben. Mindkettő az élet egy kapuja. A testié, és a szellemié. Bizonyos pszichés állapotokban felerősödik a természetes áramlás a kettő között, és ez eléggé érződik is.

A szívverésed nem a szívcsakrától függ. Ha a tényleges szívverésed fura, az inkább szervi probléma. Ha csak fura érzés van a mellkasodban, amit nem tudsz másként leírni, mint fura szívverés, az érzelmi feszültségről árulkodik. Az eredetét persze én nem tudom megmondani, azt neked kell kitalálni.

A has bal oldalában a bordaív táján van a léped. Ugyan nem főcsakra kapcsolódik hozzá, de elég jelentős terület az életerő-háztartásod szempontjából.

Ha megtanulnád a pranayama azon módszereit, amik a tested kiegyensúlyozására szolgálnak, nagy eséllyel elmúlnának ezek az érzeteid. Ha a qigong(csikung) kis energia körforgását sikeresen megvalósítod, és rendszeresen gyakorlod, szintén megszűnnek ezek a problémák. A két módszer elég hasonló, mindegy melyiket választod, ha választani akarsz.

2022. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%

14köszönöm.

Minden a szàmokkal meg jelekkel kezdődött ..de az utobbi időben felerösödtek a jelek..nem szivprobléma mert olyan furcsa érzés mint amikor olyan nagy boldogsàg van rajtam vagy nemtudom mihez hasonlitani..


Van olyan aki nem jàrtas a spirtualitàsban magàtol évred?


Ha ikerlàng kapcsolatba vagyok mi az unio?sokat hallom olvasom mindig felbukkan..

2022. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 NTBS ***** válasza:
Igen. De mindenképpen próbáld ki újra.
2022. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Grimfox ***** válasza:

Van, aki magától elkezd észlelni, érezni dolgokat, de ez többnyire csak zavarodottsághoz vezet. Vagy önállóan kell megtanulnia kezelni az új dolgokat, vagy egy hozzáértő vezetésére kell támaszkodnia. Sajnos utóbbiból nem nagyon találni. Ezért az önálló tanulás a járhatóbb út.

A szív, és gyökércsakrák környéke elég gyakran produkál különös érzeteket, tapasztalatokat akkor is, ha valaki nem jártas szellemi témákban. Főképp olyankor, amikor ezekhez a területekhez kapcsolódó élményeket él át, ezen csakrákhoz tartozó tudatállapotokból szerez tapasztalatot. Szívcsakra, és gyökércsakra esetén például a szerelem tud ilyesmit produkálni.

Az ikerláng kérdésben nem tudok tanácsot adni. Én nem hiszek benne, nem láttam még rá valós példát, és a világnézetem alapján ilyesmi nem is létezhet. Ez magánvélemény, ha a kérdés foglalkoztat, érdemes olyan válaszára is várni, aki hisz benne.

2022. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Grimfox köszönöm 🤗
2022. dec. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Aham
2022. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A "kundalini" /=Istennő/ maga a szexuális energia.


A Te esetedben magasabbra ment.


Ne aggódj e miatt!


Egészségedre!


:)


Az öröm gyógyít, nem a félelem.

2023. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!