Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van ezoterikus megoldás egy...

Van ezoterikus megoldás egy ember segítésére, ha a rendszer nem segít neki?

Figyelt kérdés

Egy illetőt az anyja korlátoz maximálisan, terrorizál, nem enged neki semmit, verbálisan nonstop bántalmazza. A családsegítő csak gyermekotthonba zárná, a megoldásuk az, hogy a gyerek körülményeit még jobban megnehezítik - sőt, az anyuka olyan jól hazudik, mindennel beeteti őket -, a rendőrség addig nem csinál semmit amíg nincs szétverve a gyerek félhullára, barátok meg nincsenek. Iskola megalázó, köcsögökkel teli, a tanár inkább szivatja, mint segítene.


Tud -e valaki ebben segíteni, vagy lehet ez ellen tenni valamit az ezotéria segítségével?

Hogy lehet legjobban feloldani a karmikus rendszert?

Feketemágia meg ilyenek nem kellenek.

De van e olyan Istenség, aki aktívabban tesz ezekért a dolgokért, vagy angyal?

Köszönök minden segítséget.


2023. jan. 12. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

Ezoterikus megoldás nem megoldás, nincs köze Istenhez.

A new age-t a spirituális emberek félrevezetéséra találták ki, totál hazugsagok keverése igaz részekhez, hogy bevonza a tudatlan érdeklődőt, nehogy az igaz útra terjen. Theat nem ajánlom senkinek.


Karmikus eredetű élethelyzetet tettekkel kell megoldani, azért van ez, mert ez a feladat. Ha megkerülöd, ujra megkapod a következőben, de lehet meg az ebben az életben, amíg el nem végzed a munkádat vele

Nincsen istenség,csak maga az Isten, Jezus Krisztus. Ha az ő neve védelme alatt cselekszel, vagy hozzáfordulsz sikert érsz el. Angyalok, egyéb entitások imádása helytelen.

2023. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Grimfox ***** válasza:
69%

Ez olyasmi, amit kizárólag ő, belülről tud megbontani. Ez olyasmi, amibe kívülről nem tudsz ezoterikus módszerekkel beavatkozni. Anélkül legalább is, hogy ne okoznál kárt neki, és másoknak is. A kívülről jövő segítség maximum annyi lehet, hogy a megfelelő iránymutatásokat megkapja valaki mástól. Áldozatszerepből való kilépés(nem direkt van ebben, ebbe nevelték), önvizsgálat, és kiigazítás, érzelmi, és fizikai elhatárolódás. Egy fiatal személyiség számára ez nagyon nehéz, tapasztalt útmutatóra lenne szüksége, de olyat meg nem igen talál, és nagy a veszélye, hogy valami sarlatánba, vagy egyenesen rosszindulatú emberekbe fusson.

Nagyon leegyszerűsítve önmagán kell változtatnia saját szándékából, és erejéből.

2023. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is erre jutottam, hogy egyszerűen egy láthatatlan börtönben van a cselekedetek láncolatában, ahol csak a saját szándéka, érzelmi fejlődése segíthet neki. Még szívesen olvasok válaszokat.
2023. jan. 12. 16:35
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Munkavállalás és elköltözés. Gondolom, lehetsz már vagy 16, ha így összeakaszkodtál szüleiddel. Nem tudom, mit tegyek hozzá ezoterikusan, talán azt, hogy a lelki kihívás, ami előtted áll, az a felnőtté válás, mint ahogy mindenki előtt. Igazából nem is értem, hogy mit akarsz elérni a mágiával pontosan. Hogy anyukád ne bunkózzon veled?
2023. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy néz ki hogy aki ilyen szar családba születik beteg szülőkhöz, annak ez a sorsa és ha kilép az életbe, ott is bántalmazni fogják

Nem akarlak lehúzni, de én a saját példámból kiindulva ugyanúgy beteg családból jövök, ugyanúgy nincsen semmilyen emberi kapcsolatom és ugyanúgy áldozat voltam az iskolában is, ami teljesen eltorzította a személyiségem.

Itt a “rendszer” nem hogy nem segít, hanem pont hogy ellenünk van. Max beletörődni lehet

2023. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy asszony azt írta a facebookon hogy el tudja távolítani a mérgező embereket az életemből. Azt nem tudom hogy csaló-e, de ezt írta. Ha meg is tudja csinálni akkor is fekete mágiát kell ehhez alkalmaznia. Vagyis igen, durva erők megmozgatása kell hozzá. Erre nincs fehér mágia! Ugyan abban a helyzetben vagyok mint te! Anyám mérgezi az életemet. Most hogy eszembe juttatad talán mégis meg kéne próbálnom. Félek a fekete mágiától!
2023. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Az iskolával tesóm is így volt, ezért átment estire. Ott a tanárok sokkal támogatóbbak voltak, a diákoknak se az volt a fő dolguk, hogy a napi 8 óra után még egymást piszkálják. Bár erre nincs garancia. (Bocsi ezt se ezós megoldás volt, de amióta ebbe a rovatba járok, kiábrándultam a témából, lehet nem is kéne már válaszolgatnom itt 🤣)
2023. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6

Nem biztos, hogy csaló esetleg lehet bérelhető sorozatgyilkos is.

2023. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8* Azt nem bírnám kifizetni. Másrészt nem vagyok gyilkos. Sajnos..
2023. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, kérdező Mihály arkangyalhoz fordulhatsz bizalommal. Egy próbát megér. Nem veszítesz vele semmit.
2023. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!