Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Péntek 13. utáni szombat egy...

Péntek 13. utáni szombat egy energetikai csomópont? Ilyenkor hatásosabbak a szertartások?

Figyelt kérdés
Olvastam egy boszis cikkben egy nők lapja szerű lapban anno, hogy a péntek 13 felerősíti a boszorkányszombati szertartások, mágiák hatékonyságának erejét? Ez igaz? Ha ma csinálom nagyobb valószínűséggel következik be a varázslat?

2023. jan. 14. 15:15
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
16 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Én a tegnapi péntek 13 után ma olyan vagyok reggel óta, mint a mosott sz.r.

Semmi varázslatos.

2023. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Grimfox ***** válasza:
42%

Nem igaz. Maximum ha hiszel benne, akkor hatékonyabban dolgozol, de ez rajtad múlik, nem a napon. A hited miatt lesz jobb, nem a nap miatt. Azt is érdemes tudni, hogy a boszorkányszombat nem kötelezően esik egybe egy valódi szombattal. A boszorkányszombat bármikor lehet, amikor a boszorkányok összegyűlnek.

A szertartás hatása 100% eséllyel bekövetkezik, ha megfelelően végzed. Erre nincs hatással, milyen nap van.

2023. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!