Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek lehet ennek a...

Szerintetek lehet ennek a gyűrűnek mágikus, spirituális ereje? El is mondom, hogy miért, nem kitalált történet.

Figyelt kérdés

Erről a férfi gyűrűről van szó:

[link]


Igazi ezüst és egy igazi tigrisek van a közepén.


Az történt, hogy volt egy nagyon-nagyon valóságos álmom, amiben egy démon kergetett és meg akarta ölni a lelkemet.


Hátramenetben menekültem tőle a szobámban, lassan a kanapémhoz értem, már majdnem ráhuppantam, és amikor már majd nem elkapott, a gyűrűm valami furcsa energiamezőtt, örvényt, "kaput" csinált, ami beszippantott. Abban a pillanatban, hogy a dimenziós kapu másik oldalára értem, fuldokolva, heves szívveréssel, pánikkal felébredtem és felültem. Tehát olyan volt, mintha az álmomban lévő démontól szó szerint megmenekülhettem azáltal, hogy kimenekített a gyűrű ezen a "kapun".


Az álom nagyon valóságos volt, nem tudtam, hogy álmodom, mert 100% valódi volt minden, minden olyan volt a szobában, mint a valóságban.


Nem kitalált történet és lehet, hogy csak egy zseniális show time volt az agyamban, de nagyon kíváncsi vagyok a spirituálisan gondolkodó emberek véleményére, mert borzasztóan valóságos volt.


2023. febr. 1. 13:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*igazi tigriskő
2023. febr. 1. 13:36
 2/15 Grimfox ***** válasza:
A tigrisszem egyike a szerencseköveknek, de magának a gyűrűnek szerintem nincs saját ereje. Az álmodban a gyűrű, mint védelem szimbólum jelent meg. A démon te magad voltál, valami mélyen belül, ami elől menekülsz. Nézd meg a kövek leírásánál, hogy a tigrisszem milyen hatásokkal vír, és gondolkodj el azon, hogy ezen tulajdonságok ellentéte mennyire van meg benned tudat alatt.
2023. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Grimfox, köszönöm szépen a válaszodat! Az a gond, hogy kb 12 éves korom óta próbálom elnyomni a "démonokat" magamban, hogy ne válljak gonosz emberré. A szüleim jó embernek neveltek, ráadásul mindigis egyetértettem az értékrendszerükkel, ezért a mai napig erkölcsös életet éltem. De érzem, hogy van bennem valami sötét és pusztító, amit bent tartok, mert ha kiengedem, nagyon gonosz leszek. De lehet, hogy csak túl érzékeny vagyok és kavarognak bennem az érzések.


Tehát a hipotézised szerint lehet, hogy ez egy küzdelem volt a démonjaimmal. Hmm, nagyon érdekes.

2023. febr. 1. 14:09
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ez egy „misztikus“ gyûrû valòban! Magas kisurgàzàsa, „rezgése“ van! A kô ami benne van szintén màgikusnak mondhatò. Az ilyen talizmànszerû gyûrûk megvédenek a balszerencsétôl és energiàt adnak a veselôjének! Minden meg tôrténhet! Szerencséd volt, hogy megvédet a gyûrû!
2023. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, Sherry 3000! Én is érzem valahogy legbelül, hogy ez a gyűrű olyan, mint egy misztikus talizmán.
2023. febr. 1. 14:16
 6/15 Grimfox ***** válasza:
Mindenkinek van ilyen sötét oldala, és mindenki, aki normális életet akar élni, elnyomja. Van aki nem veszi észre, tudattalanul csinálja, van aki tudatában van ennek a belső gonosznak, és pontosan tudja, mit kell leküzdenie. Szerintem az utóbbi a szerencsésebb eset.
2023. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, jobb "angyalnak" lenni, mint "démonnak"...
2023. febr. 1. 14:40
 8/15 anonim ***** válasza:
A démonok csak akkor van hatása rád, ha figyelmet és ez által energiát adsz nekik. Ezen kívül te egy gondolkodó lény vagy, tudatos önkontrollal tudod irányítani magad. Tehát, ha magasan tartod a rezgésed (pl nem félsz, nem esel kétségbe, Jézus Krisztus nevében hívsz védelmet magadra), nem adsz nekik figyelemenergiát, akkor nem találnak meg; keresnek egyszerűbb potenciális prédát.
2023. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A tárgyaknak önmagukban nincs erejük, ha más entitások (dzsinnek) révén szokatlan jelenségeket tapasztalsz, akkor mi 1-1 Korán vers felolvasásával tudunk ez ellen védekezni.


Vannak muszlimok akik ezeket a Korán ájákat a nyakukban lévő amulettben hordják.


De ebben az esetben is nem az amulettnek hanem a benne lévő Kegyes Koránból származó soroknak lehet védőereje.

2023. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez nem stimmel logikailag sem.

Olyan dolgot hord, ami dzsinneket vonz és azért imádkozni kell, hogy ne vonzza.

A Occam szerint is, a lehetséges magyarázatok közül a legegyszerűbb az igazi, tehát inkább pont a dzsinnek odavonzása miatt hordják, különben egyszerűen nem hordanák. Nem ez az első ellentmondás a mohamedán hiedelemvilágban.

2023. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!