Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet, hogy bizonyos filozófiá...

Lehet, hogy bizonyos filozófiákat képviselő "emberek" csupán programok a Mátrixban?

Figyelt kérdés

Gyakran mondják, hogy aki erre vagy arra szavaz azt nem is lehet meggyőzni ész érvekkel. Én is észrevettem már ezt. Lehetséges, hogy ezek az emberek nem is valós lelkek, hanem egy programok csupán a Mátrixban?


A mainstream minden médiafelületen átmossa az emberek agyát. Eladja nekünk azt is, amire semmi szükségünk sincs, sosem vennénk meg. Hamis bűntudatot ébreszt bennünk olyan tettek iránt, amit már több száz éve tettek meg az őseink és mellesleg naggyá tette kontinensünket. Ma mégis bűntudatot kell éreznek és térdelned vezeklésként, mert amúgy ők nem ezt csinálták velünk 150 évig meg 1241-ban stb...



Jön a média agymosása, hogy a kábítószerek jótékonyak és legalizálni kellene, amikor mindenki számára evidens, aki elvégezte az általánost hogy ami leépíti az agyat és a testet azt nem kellene használni. Ömlik az agymosás, hogy nem is olyan a nemed amiben születtél, hanem te magad választod meg, mert miért is ne? Bizonyára érezted, hogy nem is lehet bizonyos filozófiai irányzatot szajkózó emberekkel vitatkoznod, mert aki nem fúj velük egy követ az konteos. A valóság tagadása zajlik. Ami nem úgy van. ahogy a mainstream média tolja a képedbe, az konteo, az nem igaz. Lehetséges, hogy ezek az emberek azért nem képesek valóságosságában átgondolni a világot, mert nem is valóságos emberek, hanem csak egy program részei?


Hiszen a program olyan, hogy mindig ugyanazokat a logikai utat ismételgetik a végtelenségig. Nem képesek más utat átgondolni. Nem tudják a beléjük programozott dolgot felülírni, hiszen csak programok. Lehet hogy ők valóban programok csupán??



2023. febr. 24. 19:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Mert egyébként te hogy látod ezeket a dolgokat és miért gondolod hogy amit te gondolsz az nem agymosás? Úgy értem ennyi erővel lehet pont te vagy program a Mátrixban.
2023. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11 Roppant ostoba kérdés még itt is! Hát amikor eddig évezredekig volt egy bizonyos vélekedés erről, azt kell megváltoztatni. Arról van agymosás, ami a már meglevő hagyományos elképzelésről akar letéríteni
2023. nov. 1. 14:56
 13/17 anonim ***** válasza:
Pedig lehet egyet gondolunk csak máshogy fejezzük ki magunkat. Mindegy amúgy vannak helyzetek amikor az ember ráébred, hogy ő is csak egy halandó befolyásolt valaki, akinek az élete egy társadalmi konstrukció. Kivéve ha valaki nem szeret gondolkodni. De az viszonylag ritka, hogy valaki ne lássa hogy ő is valamilyen szinten csak program a Mátrixban, a te szavaiddal élve.
2023. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én értem, amit írsz. És igen, részben egyet is értek vele. De mi a legfőbb kérdés a Mátrixban? Ebben a világnak nevezett Mátrixban a legfőbb kérdés az egyénnek az, hogy hogyan is tud felül kerekedni azokon a programokon, melyek bele vannak épülve a Mátrixba, tehát a Mátrix részei. Nézd, vannak anomáliák is a Mátrixban. Ha úgy tetszik van Neó is ebben a Mátrixban. Én Jézusnak hívom, mivel legyőzte a halált. Én erre a jézus nevű Neó-ra figyelnék inkább. Mivel ő pont arról vált híressé, hogy képes volt a Mátrix ellen harcolni, és megváltoztatni a valóságot. Gondoljuk csak végig. Ma a világ nem lenne ilyen Jézus nélkül. Hogy milyen lenne nélküle, azt én nem tudhatom. De azt tudom, hogy a történelemre , és egyben a mindenkori Mátrixra olyan hatást gyakorolt, ami már 2 évezrede érezteti a hatását. Látszólag visszafordíthatatlan hatást gyakorol a mindennapokra.


Ő leadta a bölcsességet, amely a valódi sikerre vezet. Irracionális a tanítása, tehát ha az ember a józan eszével próbálja végig gondolni, világias , ateista nézőpontból, akkor nem érti, hogy miképpen vezethet sikerre az, ha az ember követi a tanítást. Pedig Jézus neve nem merűlt feledésbe. Mivel, hogy a tanítás igaz és a Mátrixban így lehet úgymond csalni, legyőzni a világot, s egyszersmind a Mátrix alapprogramját.


Mert, hogy vannak emberek, akik valóban úgy tűnik, érthetetlen módon gondolkodnak. A drog pedig valóban rossz. Ám azt is tényként kell kezelni, hogy a gyógyszerek is drogok. A drogok pedig lehetnek gyógyszerek, csak az ember bele fut abba a hibájába, hogy majd ő adagolja magának a gyógyszert , ahogy jónak érzi és hát évtizedes függőségek alakulnak ki. Tudom, mert bele estem én is ebbe a csapdába és a világi gondolkodás csapdájába, ami minden ésszerű elgondolás ellenére odáig vezettek, hogy az életem tönkre ment és az öngyilkosságra készűltem. Aztán jött az áttörés: Megidéztem ezt a neót, akit én Jézus Krisztusnak nevezek. A titok az volt, hogy szívemben térdre borultam és úgy könyörögtem hozzá, mint ha ő lenne Isten, aki ezt az egész kib@szott Mátrixot alkotta. És akkor csoda történt. Éreztem valamit. Megmagyarázhatatlan erőt, józanságot, kedvességet, kegyelmet, az egyszerűség nagyszerűségét. Pontosan átláttam néhány pillanatra, hogy milyen döntéseim és hogyan vezettek odáig, hogy majdnem kinyírtam magamat. És azt is pontosan láttam, hogy az irracionálisnak tűnő megoldások hogyan tudják majd megoldani a problémáimat.

Én pedig így azt mondhatom, hogy élek és nem egy koporsóban róhadok már 3 és fél éve. Szakítottam a világgal és lehetőleg nem költök semmire sem.


Én annyit tudok mondani, hogy ezek a programok léteznek. A világ maga okozott ö9nmagában egy űrt, hogy legyenek, akik megpróbálják betölteni az űrt. De az űr betöltése ebben a mátrixban azzal jár, hogy az emberek is programnak tűnnek, mert erre vállalkoztak. Betölteni egy keletkező űrt és így a Mátrix jutalmazza őket. de nem a Mátrix alkotója. kutatásaim és elmélkedéseim során pedig arra jutottam, hogy múlt, jelen és jövő egyidejűleg létezik ebben a Mátrixban. Vagy 100 milliárd , sőt több ember van ebben a Mátrix nevű csapdában, és egyszerre élnek, ám az idő, mint egyfajta tűzfal választja el egymástól az embereket. Akár évezredesnek tűnő távolságokat generálva. Az alkotónak pedig úgy tetszett, hogy a fejletlen múltból haladjunk a fejlett jövő felé és így ne tudjuk a múlt eseményei révén rendesen átlátni a Mátrix működését. Viszont a jövőben már maga a Mátrix szemléltetése , tehát a technológia fejlődése az, ami eltereli az emberek figyelmét a valódi működésről.


Ezért én azt mondom neked, hogy Jézus az, aki a az egész mátrixot alkotta és megszabta a működési elvét, ám valami oknál fogva egy másik értelmet is be kellett engednie a folyamatba. Talán maga a Mátrix fordult ellene, ám annyira résen volt, hogy a csalásokat átadja a bent lakóknak, sőt próféciák révén még a távolabbi múltba is el sikerült juttatnia az üzenetét.


Én úgy vélem, amit te programnak látsz, azok a Mátrix szemfényvesztéseinek a rabszolgái. Ők is emberek, de az elmélkedésre már nem jut energiájuk, mert vágyaik kielégítésén dolgoznak. A fő kérdés inkább az, hogy mi célt szolgál a Mátrix? Sőt, vajon program vagyok-áe én magam is, hogy 3 éve csak és kizárólag Jézusról van kedvem kommunikálni, mindenféle köntösbe bújtatva szemléltetve az igazságot?


Én úgy vélem a Mátrix valami szükséges. Talán a valóságban egy kib@szott űrhajón tengődik a testünk és átszeli a galaxist több száz másik hajóval egyetemben. Talán új otthon felé haladunk és mélyalvásban vagyunk és a Mátrix pedig egyfajta kapcsolat utitársaink tudatával és ez a megoldás jutott, hogy az elménk le ne épüljön a mélyalvásban. Ha így van, akkor sok mindent nem érdemes tenni és nem érdemes siettetni az ébredést. Lehet az élettartamunk sem cirka 80-100 év, hanem több ezer évig is elél a testünk. Csak az utazás az, ami eltart 100 évig.


Hát én erre jutottam, ezek a gondolatok jutottak eszembe. Ha pedig igazam van, akkor Jézus a kulcs, mely feltöri a Mátrixot. De azért a falon futni még mindig nem tudok.

2023. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó kis gondolatébresztő kérdés.
dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem, hanem ez egy személyiségzavar. Az is a része hogy sosem tévedhet az illető, mert akkor a sérült énképe az összes védelmét elveszíti és darabokra hullik. Így teljesen felesleges logikai úton bármit levezetni, visszatér a lemezéhez, politikában is és bármiben.
dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Akkor mindannyian Eger várának summáját írjuk!
febr. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!