Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tud visszaütni a fekete...

Hogy tud visszaütni a fekete esküvő mágia?

Figyelt kérdés

2023. júl. 26. 21:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Bárhogy.
2023. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Pl.?


Nem kötekedni akarok, csak elképzelni sem tudom.

2023. júl. 26. 21:43
 3/22 Grimfox ***** válasza:
68%

Holtak lelkével, vagy démonokkal erősítik a szertartást. Már itt tudható, hogy ebből problémák lesznek. Mivel részei a kötésnek, a két összekötött személyhez közel tudnak férkőzni. Én a démoni jelenlétet és befolyást eléggé visszaütésnek gondolnám. Aztán ott vannak a szerelmi kötések szokásos mellékhatásai. A kötések nem szerelmet generálnak, hanem kényszerítik a feleket, hogy egymás mellett legyenek. Ez a kapcsolat tönkremenetelét okozza, csak hát a kapcsolat kényszerített, ezért a felek egyre kevésbé viselik egymást, félrelépnek, verbális, és fizikai agresszió, vagy úgy nagyjából bármi a negatív érzelmi skáláról. Végül ott van a fekete esküvőről az a hiedelem, hogy nem bontható fel, ha megpróbálják, akkor az, aki köttette, vagy a pár mindkét fele meghal. Fene tudja, ez mennyire igaz, de azért így sem jó játék.

Maga a cselekedet következményeiről még nem is esett szó, ok-okozati szinten, csak a mellékhatásokról, visszaütésről. Ha valami ilyen gusztustalan dolgot csinál valaki, akkor készen kell állnia, hogy az élet nem lesz vele nyájas.

2023. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igazából már így is eléggé rossz dolgok történtek velem. Rosszabb már nem lehet, nem?
2023. júl. 26. 22:11
 5/22 Grimfox ***** válasza:
57%
Mindig lehet rosszabb. Nincs olyan, hogy tényleg eléred a mélypontot. Ha már most rossz, akkor egy ilyen beavatkozás hatványozottan ronthat a helyzeten, hiszen eleve tele vagy negatív érzésekkel, gondolatokkal, azok a negatív dolgok, amiket az ilyen kötés magával hoz, könnyen találnak táptalajt, és nagyon elburjánzanak.
2023. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igazából már nem vagyok tele negatív gondolatokkal, de pár hete voltam és attól még ugyanolyan rossz csak már túltettem magam rajta…
2023. júl. 26. 22:38
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

Minden mágia, ami üt, vissza is üt. Úgy, hogy a világmindenség abszolút harmóniában létezik. Ha te megteremtesz, vagy általad megteremtődik egy energia, ami negatívan hat, akkor a jövődben már létezik a lecke, hogy ne tégy olyat, és miért, hogyan ne.


Csak 1 féle mágia van. Teremtett.

Akármilyen nevet adhattok neki, akármilyen rendszer alapján értékelhetitek, attól még csak 1 van, amit megteremtesz. Ez mindentől függően gyakorlatot és leckét hordoz magával. Amikor valaki szenved, ott a lecke, hogy ne kínozza magát, amikor valaki boldog, ott a lecke, hogy merre, hogyan növelje azt.

Amikor valaki energiával hat a saját elmén kívülre, ugyanez az 1 szabály érvényes.


Ha egy mágia a "üt", jelentsen ez neked akármit, akkor az vissza is fog ütni.

2023. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
Kömyörgöm valaki nyissa újra lipótmezőt...
2023. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%

Most tudtam meg hogy a szüleim szerelmi kötés áldozatai :D

Megcsalás, ordibálás, bőgés, tányértörés, lopás, ármánykodás, az anyád ezzel csalt meg, az apád meg ezzel csalt meg itt finomságban telt a nyugodt gyerekkorom

Köszönöm annak aki tud ilyen kötést ❤️

2023. júl. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
9es, annak a szülődnek köszönd aki megcsináltatta. Igen ez kb pont ráillik egy szerelmi kötéssel kikényszerített kapcsolatra
2023. júl. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!