Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Jézus Urunk második eljövetelé...

Jézus Urunk második eljövetelének idejéről a Sátán ill. okkult iratok mit mondanak?

Figyelt kérdés

Olvastam olyan eseteket történelmi oldalakon, hogy a középkorban rengetegen főleg egyházi személyek rendszeresen virrasztottak éjjel, hogy ha eljön az Urunk, akkor addig se kövessenek el bűnt az esti mise, gyónás kombó után, hiszen ha nőkre gondol az ember hogy elaludjon, akkor ugye vétkezik és így éjjel eljőve az Úr a bűne miatt a poklokra száműzte volna az embert. Annyira nem tudták az időpontot, azt hitták közel van az ideje


Engem eléggé frusztrál, hogy idestova ~2000 év telt el JóUrunk kereszththalála óta és még nem jött el. Szenvedni kell tovább a Földön. Meddig még? Sátán hogy rendelkezett erről? Az ősi okkult iratok mit mondanak erről?



2023. aug. 4. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon hamar.


Nem kell szenvedned. Addig szenvedsz, amíg úgy választasz.


Amikor jézus eljön átformálni a bolygó rendszerét, a benned levő betegségeket, amikben szenvedsz, ugyanúgy le kell dolgoznod, csak a bolygó nem elnyomó, hanem támogató lesz.

2023. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

"Tudom, de meddig? Ha nem jön el sosem, akkor örökkön örökké itt fogunk vezekelni?"


Ha továbbra sem akarod értelmezni a leírtakat, akkor igen, itt fogsz örökké vezekelni.

Ha azt várod, hogy valaki majd megment a fizikai szenvedéstől, akkor a semmire vársz. Jézusnak is végig kellett csinálnia a kereszthalált. Miért gondolod ha maga a megtestesült isten sem volt felmentva a szenvedés alól, akkor majd te fel leszel?

Szerintem elég világos az üzenet és ha maga az isten sem kivétel, akkor ti sem. Aki itt testesül meg, az aláveti magát ennek a világnak a törvényeinek, ami néha fáj.

Azt várod, hogy a sültgalamb a szádba repüljön. Nem fog. Emelkedj felül ezen.

2023. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

Kicsit talán lehangoló lesz, amit most írok, de az igazság az, hogy Krisztus legközelebb csak benned jöhet el. Mit is próbált megértetni a tanítványaival?


"Ne imádj, kövess engem!"


Jelenleg a kereszténység megváltóként imádja Jézust, holott pont azt tanította, hogy saját erejükből mások is eljuthatnak oda, ahol ő létezik:


"Bizony mondom néktek, ti is azokat a dolgokat fogjátok megcselekedni mint én, sőt, még különbeket is!"


Ezzel arra utalt, hogy a teremtő erő benned van, csak tudatosodnod kell és felnőnöd ehhez a feladathoz. Nem vagy alacsonyabb minőség Jézusnál, csak jelenleg még egy lépéssel mögötte jársz a fejlődés útján. :)

2023. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

#13

Belém nem mehet el Jézus.

2023. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
38%

Amennyiben te is úgy várod a második eljövetelt, mint a vallásos bigottak, akkor bajban vagy.

Várnak egy hosszúhajú, idétlenül vigyorgó palit, aki mindenkit szeret és ráadásként még egy abrosszal is le van takarva a feje.

Ez nagy hiba.

2023. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!