Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen dolgok történnek...

Milyen dolgok történnek valakivel ha megátkozzák?

Figyelt kérdés

2023. aug. 6. 02:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az átok céljától függően teljesen különböző lehet és ehhez még démon is kapcsolódhat.


Párommal minket nagyon durva démoni vuduátok érintett. Párom egyik pillanatról másikra megőrült és téveszmés skizofrén tüneteket kezdett produkálni ellenem. Nem is szakított, csak eltűnt. Démonról fogalmam volt, mert amúgy médium vagyok. Pont akkor kezdtem sámán-médium lenni, de ez a szitu rögtön leette a képességeimet. De hiába küzdöttem démonok ellen. 1 éven át meg sem tudtam, hogy átok. Annyira rejtve is volt. Majd hiába tudtam meg, továbbra is rakás kóklert találtam meg. Vagy ha valaki nem is akart kókler lenni, de párom már harmadik személy és saját kérése nélkül nagyon nehéz dolgozni ezen. Engem tudtak tisztítani, de páromon volt a központja és fél év alatt visszajött rám az átok. Még ha fel is adtam volna a kapcsolatunkat, kénytelen voltam tovább keresni. Végül tavasszal és nyáron találtam két megbízható segítőt. Tőlük két olcsóbb mágiára volt szükség. Egy tisztítás és egy szerelmi visszatérítés. (Nem szerelmi kötés volt.) Nyáron párom kitisztult fejjel és bűntudattal tért vissza. Azóta a rosszakarónk megint próbálkozott, de védelem van rajtunk. Egyébként valójában engem akart volna magának a rosszakaró, konkrétan tudom a kilétét. Párom valódi bizonyíték a mágiák létezésére.

2023. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%
Egészen pontosan páromon rúnavédelem van és rajtam Lucifer védelme van.
2023. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%
Heroes 3-ban minimumot sebez az az egység, amit megátkoztak.
2023. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!