Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sokat olvastam a szerelmi...

Sokat olvastam a szerelmi kötés témájában, de nagyon össze vagyok zavarodva. Magának a rituálénak hogy kéne zajlania ( otthon, segítő személy nélkül )?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy kép, haj, stb. Kell az illetőről ( ezekhez van hozzáférésem) és ezt egy tárgyba kell zárni. De ezután? Nem vagyok jártas az ezotériában, nem is hiszek benne, de úgy érzem, mit veszíthetek, amúgy is szeretem a rituálékat. Kapcsolatom is van a személlyel, meglehetősen mély, de nem párkapcsolat, legalábbis elég egyoldalú .

2023. aug. 8. 15:06
1 2
 11/17 hosszúhajú ***** válasza:
83%
bocs hogy én sem a kérdésre válaszolok, de már megszoktad... a szerelmi kötés valóban működik és összetart. a baj az hogy akkor is ha már nem akarod. normálban elmúlik az érzés, és ezért tudsz tovább lépni. de itt akármennyire is van veszekedés vagy bármi, nem bírod már,... a szerelmi kötés összetart és szenvedtek együtt. se vele se nélküle. egy kényszerű egymás mellett maradás, akkor is ha boldogtalan vagy, mégis szereted és nem tudsz lépni. a kötés titeket tart össze, nem hoz egy hullámhosszra hogy jó is legyen a kapcsolat, csak egybetart, akkor is ha szar. olyan mint egy tetkó, ha megbánod akkor is ott van.
2023. aug. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy milyen érdekes, hogy nincs is leírva a nemem, és mindenki egy nőnek válaszol."

Ezekben a marhaságokban csak a vidéki kislányok hisznek.

2023. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Ez így van!
2023. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez amit leírtál nem szerelmi kötés csak a te hiteted erősíti és bátrabbá magabiztosabbá tesz. Az igazi szerelmi kötés ( ezt több kérdés alá is odairtam) egy meghatározott szertartás keretein belül - amit csak profi mágus tud elvégezni és az ilyen ritka - megidéz egy entitást amit aztán (egy bizonyos fizetségért cserébe) ráuszit a kiszemeltre. Az hogy mennyire lesz hatásos függ a mágus képességeiről erejétől. Ez a bizonyos entitás gondolatokat, csillapíthatatlan vágyat ébreszt a kiszemeltbe irányodba. Ez nem szerelem inkább erős vonzalom kB. Olyan mint amikor a kutya a gazdájához hűséges és ragaszkodik hozzá. Nem ítélkezek saját erkölcsi döntése mindenkinek mit választ. De ennek ára van mindkét személytől. Onnan tudom hogy az Országban ahonnan érkeztem mai napig sok klasszikus régi mágiát végző emberekkel van tele ( nálunk nem volt Inkvizíció ami irtotta volna őket) az hogy ki mennyire jó benne kérdés és rengeteg könyv van a valódi magiáról. Ez a kötés ami valós nem játék nem anygyalkák szállnak le az égből és pozitív energiák cikáznak ez egy komoly felelősséggel járó döntés. Megelozve kérdésed nem nem vagyok mágus csak sok embert ismertem anno akik ezt csináltak de ők nem Magyarországon élnek és nem foglalkoznak külföldi kuncsaftokkal mert a rituáléhoz a rendelő is kell.

És mielőtt azt hinnénk hogy ez egy cuki ráolvasásokkal áttüzelt gyertyagyujtás nem. temetőtöl kezdve véráldozatig minden van benne és a rendelőnek is több utasítást kell helyesen véghezvinni.

2023. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hiába pontoztátok le az utolsót, tökéletesen leírta a dolgokat.


De szórakozzatok démonokkal nyugodtan. max belehaltok, nem lényeg.

2023. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerelmi kötés mágia és a hozzá hasonlóak nem azt adja amit szeretnél. Viszont van olyan, ami ezek használata nélkül, boldog lehetsz. Tapasztalat, szerelmi kötés és mágiával, csak a saját életed teszed tönkre.
2023. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, h egyedül otthon ne próbálkozz, mert nem biztos h sikerülni fog.Vársz, vársz, aztán semmi. Szakemberhez érdemes fordulni, az ő tudása, képessége nagyon fontos. Nekem van szerencsére ilyen segítőm, és rábízhatom magam bármilyen életterülettel kapcsolatban lévő problémámmal.Sikeresek a mágiái, szerelmit, egyebet csináltattam már vele-évek óta tartjuk a kapcsolatot, megbízom benne!
márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!