Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért mindig fekete mágiát...

Miért mindig fekete mágiát keresnek az emberek?

Figyelt kérdés

Általában szerelmi mágiának csúfolt borzalmakra keresnek embert, de amikor nem, az is egy brutálisan sorsrontó, maniouláló energia, amivel mindenki csak sokkal visszább lenne.


Miért kizárólag csak rossz célra keresnek embert?



2023. szept. 10. 15:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia. Fekete, fehér, mindkettő gonoszság, ördögi!
jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nincs megkülönböztetve. Szándék van. Mint HP és "tuggyukki" esetében. Ugyan azt használják,más szándékkal.
febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én is így értem. Miért rossz szándékból építenek, amikor jó szándékból sokkal jobb eredményt érnének el, ami ráadásul mindenkinek jó?
febr. 24. 19:30
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia. Mindkét esetben démonokhoz fordulnak segítségért. Segít a gonosz?
febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ez nincs így, de ez irreleváns. Aki tudja mi a mágia, és tudja a kérdésre a választ, kérem írjon. Engem azóta is érdekel. Ha van lehetőséged mágiára, miért akarnál negativitás által elérni valamit, ami nincs harmóniában a természettel, amikor sokkal jobb formában megkaphatnád úgy, hogy egységben van?
febr. 24. 22:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Még egyszer leírom. Szándék. Én,én,én. Élet halál ura vagyok,a fényhozó is megmondta,teremtek,pusztítok,nem számít,az ellenem vétkezőnek is meg kell halnia. Félelemből követik. Talán az emberölés a határ,ahonnan nincs visszaút. A pl.véráldozat(már,ha szükséges)a fehér változatban az áldozó saját vére,egy pici szúrás,karcolás után,még a másik oldal tocsog a vérben. A más valaki vérében. A szándék más,az amit mágiának hívunk,az ugyan az. Pl. Gandalf saját magát áldozta fel a társaiért,majd visszatért,mint fehér mágus,mig Sarumán az egész világot Sauron elé hajtotta volna,habár ő volt a fehér mágus. A szándék más,a mágia ugyan az. Az ego a kulcs. Én,én,vagy ti,a közösség. A fekete istent játszik,mindig magányosan,mint a Sith-ek,a fehér,meg a közösségért tesz bármit. Szerintem. A teremtett világ láthatatlan,valódi törvényeinek az ismerete a mágia. A teremtő egy,innen származik minden. A természeti törvények,az emberi pszcihé. Ember legyen a talpán,ha megismerve ezt nem azonnal a saját céljai megvalósításába kezdene,hanem az emberiség érdekében cselekedne. Azt hiszem itt a válasz.
febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Még mindig nem érted, mit kérdezek. Mintha azt kérdezném, mi a fekete és fehér mágia. Én azt kérdezem, miért egyiket és másikat használják. Nekem több tudásom van ebben, kérlek ezt figyelembe véve válaszolj nekem.

Én is leírom még utoljára egy példát is használva.

Legáltalánosabb, amit látok, hogy "szerelmi mágiát" akarnak csináltatni. Most ne menjünk bele abba, hogy nem szerelmi mágiát, hanem manipulációs ragaszkodási, megszállottsági mániát akarnak valóban, hanem abba, amit mondasz.

Ha az a szándék, hogy együtt legyél valakivel, akkor íme leegyszerűsítve a 2 fő út amin elindulhatsz a mágián belül:

1) Fekete mágia, avagy nem számít semmi, boruljon a harmónia, az igazság, a valóság, csak legyen úgy, ahogy elképzelem, most azonnal, nem akkor, amikor idősszerű. Ez jár azzal, amikor az emberbe olyan energiákat tuszkolnak bele, aminek semmi keresnivalója nincs ott. Ilyenkor az ember már nem önmaga, csak rabja az energiának. Ez azzal jár, hogy az egyén sem lesz elégedett, mert egy mondhatni agyhalottal van "együtt", nem lesz valódi kapcsolata, nem lesznek valós élmények, és a másik is borzalmas dolgon megy át, hisz nem tud haladni az életével, sem a spirituális fejlődésével, mert egy külső energia erőlteti valami felé, amivel semmi dolga.

2) Fehér mágia, avagy mindent figyelembe veszünk, az igazságra és harmóinára törekszünk. Ilyenkor éltetjük a másikat arra, hogy megtalálja magát és abban meglássa, figyeljen arra, hogy mi lenne velünk, hátha kedvet kap hozzá, és mivel összeillenek, lesz kedve, csak akkor az önszándékból, valós elmével történik. Remélem nem kell mondanom, hogy ez csupa jó dologgal jár.


Tehát a kérdésem: Miért választják az emberek a fekete mágiát, amikor fehér mágiával valóban megkapnák, amit akarnak?


A te szavaiddal élve #16, mert így másra gondolsz, miért az a szándék, hogy "LeszarokMindentCsakLegyenVelemMost", miért nem az, hogy "Nekem számít, hogy mindketten kiegyensúlyozott, boldog emberek legyünk, akik megtalálták egymást egy kis külső segítséggel"?


Főleg, hogy a fekete mágia ha működik, akkor borzalmas lesz neked is és a másiknak is, ha nem olyan eredményt ér el, akkor is tönkre van menve a másik, és te se kaptál semmit, és ez többször történik meg, mint fehér mágiánál, szóval fehér mágiánál a kívánt eredmény sokkal többször következik be, és amikor bekövetkezik, az igaz, valódi.

Tehát miért???

febr. 27. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!