Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki sátánistának vallja...

Aki sátánistának vallja magát, válaszol egy sor kérdésre?

Figyelt kérdés

A sátánizmus melyik típusát követed?

Mi Sátán lehetséges eredete?

Tudod mit jelen a sátán szó? Miért jelenti az amit?

Ki/mi Sátán?

Mi a sátánizmus és milyen tettekben nyilvánul meg?

Ki a sátánista, miben nyilvánul meg a Sátáni jellem?

Számodra mennyire számít hogy a sátánizmus társadalmilag elfogadott-e vagy sem?



dec. 3. 13:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként a sátánisták nagy téveszmében vannak, mivel Lucifer nem gonosz és már a Sátán név is téves az egyháztól. Aki gyilkos feláldozásokkal sátánista, az valójában nem szolgálja az ördögöt és konkrétan meg is bünteti őt.
dec. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
Ez Luci és Sáti legnagyobb hazugsága hogy ők nem gonoszok :) ....a másik nagy kamu meg hogy nem is léteznek, és nem szarják össze folyamatosan a bolygót.
dec. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Aki ezt így gondolja, ő valójában Jézushoz sincs közel. Sajnálom.
dec. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nagyon tisztelem a Názáretit, elismerem a munkáját és az áldozatát, de nem járok az útján, szóval ne sajnáld barát :)
dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
50%

Aki keresztény volt az az is marad, mégha bele veti magát a sátánizmusba. abban igaza van, hogy sok sátánista irányzat megbolondítja az embert, de ez nem a sátán műve, hanem az embereké.

abban nuncs igaza, hogy sátán teremtett meg több vallást, mivel eleve más vallások előbb voltak. a kereszténység az új és azt is emverek alkották meg. ebben nincs semmi rossz.


azért törlődnek sátanista oldalak, mert egyrészt mind külföldi és egy magyar sem nagyon megy külföldi oldalakra (pedig a chromot be lehet állítani és vannak pdf fordítók is, de mindegy)

másrészt mindig mindent már fizetősre tesznek és sokaknak nincs pénze vagy csak azért is törlődnek. ehhez nem kell sátánista oldalt létre hozni, hogy megtapasztalja bárki. minden weboldal így jár.

éves fizetésként, ha elfelejted fizetni, akkor minden törlődik.



weboldalak:


angol:

joyofsatan.org

insatanism.wordpress.com


magyar:


[link]


facebook és portálok is angolul foglalkoznak vele leginkább.

dec. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Melyik irányzatot vallom?

- Egyet sem amelyet kitaláltak. Magam útját járom, saját gondolataim alapján cselekszek.

Lehetséges eredete?

- Minden amely az okkultizmussal foglalkozik és a vallással vagy spirituális dolgokban. Ennyi erőből azt is írhatnám, hogy már az őskorban volt, mivel az ember ceremónikusan gyászolta elhúnyt társait, a tűz használata is hasonló volt és ugye a halucinogén növények evése is. De a tudomány haladása is, amelyet csak titokban lehetett elkövetni, mivel az egyház tiltotta. Ilyen pl. amikor Da Vinchi egy halott terhes nőt és magzatát bontotta. Ez agresszív áttörés volt, de nélküle a magzat fejlődése, a terhesség és a szülés lebonyolítása sokkal rosszabb lenne. A magzat lehetséges születési és születés alatti rendellenességek nem lennének ismertek és nem lehetne kezelni. Pl. sárgásodás- születési fertőzés stb.


Sátán jelentése?

-Fényhozó, tudást hozó. Azért ellenség, mert a kereszténység az ostobaságot akarja kihasználni és iranyítani az emberiséget. Lásd az imént felhozott példa a tudomány előre hozásának akadályozása.


Mia Sátánizmus és mikben nyílvánul meg?

- Az ember önnállóságában, az ember döntéseiben és akaratában. Abban, hogy nem könyörög ki olyan dolgokat, mint a keresztények. Nem hisz abban, hogy másba kapaszkodva juthat csak előre stb.


Ki a Sátánista, milyen tettekben nyílvánul meg?

- Nem nyavalyog, nem panaszkodik, nem siránkozik és nem imadkozik semmiért és senkihez sem.

Jó vagy rossz döntéseit, tetteit elismeri és tanul belőlük. Nem tesz azért jót, hogy aztán jó pontokat kapjon a nem létező istenkétől. Ha jót tesz, akkor azt a saját vagy a másik fejlődésért teszi. Tehát az éhezőnek nem ad ételt, hanem megtanítja rá, hogy hogyan szerezzen, hogyan gyűjtsön, mi ehető, mi mérgező, hogyan halasszon vagy vadásszon. Segítsége a másik önnállóságára irányul. A keresztények segítsége arra iranyul, hogy az önnállótlanon uralkodhasson vagy általa emelkedjen fel.


Mennyire számít, hogy elfogadott e a Sátánizmus?

- Mivel sok típust, hazugságokat terjesztenek el róla, semennyire. Ha az emberiség nem akarja észre venni, hogy minden hazugság és arra megy ki a játék, hogy irányítgassák.

Az emberiséget nem tudom fejleszteni, de magamat és a számomra fontosakat igyekszem. Ennyivel kell beérnem sajnos.

dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Igen, Krisztián vagyok. Valóban nagy tévedésben voltam, mert a 3-as nem én voltam. Nem hazudtam, hanem tévedtem. De hát tévedni emberi dolog.


Ami azt illeti sátán egyébként nem hazudik, hanem nem ismerteti a teljes igazságot. Az az entitás inkább arra megy rá, hogy féligazságok ismertetésével lázítsa az embereket egymás ellen.


Ettől függetlenül segít az embereknek elérni a vágyaikat, ám nem ismerteti annak következményeit. Sőt, egyfajta önámítás születik meg az emberben, aki a sátántól kér segítséget.


Vegyük az én esetemet. 14 éves koromban fordultam úgymond a sátán tisztelete felé. Egészen addig egyébként viszonylag békés tini életem volt. Igaz barátaim nem voltak. Ugyanazt akartam, amit minden fiatal. Népszerűséget a suliban, barátokat. Csajt is akartam, persze. Sátán pedig megadta mindezt. Az ára pedig nagy volt. Mert a barátok a roszba vittek el. Függőségek felé. Pénzt is akartam nyilván. Így a betörések felé is elmentem. Végül is pénzem nem lett, de játékfüggőségem lett. Nyilván lebuktunk idővel a skacokkal. De úgy megadott mindent, de többet és többet akartam. Aztán végezetűl egy csajt is akartam. Istentől kértem segítséget, de az nem segített. Segítség akkor érkezett, amikor látványosan fellázadtam Isten akarata ellen. Lett csajom. Szex orba-szájba.

Következmény: Drogfüggő apa lettem.


Nem tartottam problémának a lopást, tisztességtelenséget, csalást, hamis tanúskodást, részegeskedést, szerencsejátékot. De az asszony sem. Viszont ha meg akartam tartani a gyerekeim anyját akkor feleségül is kellett vennem. Próbáltam legalább a drogtól megszabadulni, hiszen a veszekedések ebből fakadóak voltak. Így kezdtem nyitni Isten felé. De ez még csak tetézte a gondot. Isten vígasztalt igaz, de a sátáén ellenem tört, mivel már nem őt szolgáltam . Rendre jöttek a kísértések. nyílván bele is buktam. De nem csak engem kísértett meg, hanem az asszonyt is. Az paráznaságra vetemedett.


Ítt jutottam el a ne őlj parancsolat megszegéséhez. Vagy az asszonyt ölöm meg, vagy a szeretőit, vagy pedig saját magamat. Istenre pedig haragudtam. Ám ezt a parancsolatot nem tudtam megszegni. Így az öngyilkosságom napján könyörögtem Istenhez. Addigra már túl voltam egy drogrehabon és visszaestem. Az asszony prostitúcióra vetemedett, holott volt két saját lakása, mondván ez teljesen normális, ha az ember férje drogrehabon van.


Fogalmatok sincs, micsoda sz@r embert csinál a sátán az emberből. Ja és addig a pontig sátánt is inkább mesének foktam fel. Amikor már ott vagy, hogy ki akarod nyírni magad, mert bármit is tennél csak még rosszabb lenne minden. Gondolhatod.

Aznap letérdeltem Jézus előtt, mert a tervezett öngyilkosság előtt a szemem ügyébe került egy keresztény újság és emlékeztetett arra, hogy jézus is hallja az imákat. Addigra a rehab révén megismerhettem Jézus munkásságát és, hogy a hit képes hegyeket mozgatni. Jó nagy tehetetlen hegy voltam. Hát térdre rogytam, könyörögtem Jézushoz, hogy váltson meg engem is. Beismertem a hibáimat és tudtam, hogy nem Isten, hanem az én saját döntéseim vezettek oda, hogy mindjárt megölöm magam. Az elvonási tünetek pedig egyre csak súlyosbodtak.


És akkor csoda történt. Ugyanis jelenlétet éreztem. Nem kért semmit, hanem vígasztalt. Hírtelen olyan kellemes érzés fogott el. Szeretet, megbocsátás, kegyelem érzése. Egyedül voltam a helységben, de nem éreztem magam egyedül. Jézus a lelkemet érintette meg és olyan józanságot éreztem, mint még soha életemben. Akkor teljesen és kristály tisztán lepergett előttem az egész életem. Jól láthattam, mi, hova és hogyan vezetett el. Láthattam a sátán mibenlétét az életemben és a munkásságát.

Elvonási tüneteim pedig azonnal megszűntek. Ez 3 és fél éve volt. Igez, a sátán ezután is kísértett és én sajnos nem mindig voltam elég erős, hogy ellenáljak. Onnantól 3 évig kutattam a Jézust. Hiszen hozzá imádkoztam, mint Istenhez és segítséget kaptam.


Ma elmondhatom, hogy fél éve nem kellett kábító szereznem. Elváltam és visszaköltöztem a szüleimhez lemondva mindenről, amit a sátán szerzett meg nekem. A volt nejemmel baráti a viszonyunk. A munkahelyemen fejlődők, elő is léptettek. Látom értelmét az életemnek. És soha nem vagyok egyedül.

Nem élek anyagi luxusban. Vannak még hiányosságaim. De már látom ezeket.


Hazudni nem hazudtam, amikor magamról beszéltem. sátánról sem hazudtam.

Annyi tévedésem valóban volt, hogy 4-es voltam, nem 3-as.


Aki a sátán bűvkörében van, az észre sem veszi magán. Sőt, éppen hogy azt gondolja magáról, hogy teljesen normális. A keresztények úgy vélem védve vannak. Akik tudatlanságukban cselekszik a rosszat, meglehet védve vannak tudatlanságuk miatt. De aki ismeri az igazságot és úgy cselekszi a rosszat, az nem biztos, hogy védve van, sőt védtelen a sátántól.


Volt egy barátom. sátán érdekelte. Elég erősen elment az okkultizmus felé. Aztán egy szép napon a vonat elé ugrott. Egy problémája volt. Kereste az Istent és az okkult dolgokat, de a Jézust nem ismerte. Bibliát nem forgatta. Isten csodát tett vele, de jött a kísértő és elvitte szisztematikusan a pokol felé.


Volt egy ismerősöm a rehabról. Ugyan ez a szituáció. Ő inkább Buddha felé fordult. Jött a kísértő, elvitte és már ő sem él.


Ez sem hazugság. Azt persze nem tudhatom, a két srác esetében, hogy pontosan mi játszódott le bennük, de a végeredmény és a látottak kapcsán számomra egyértelmű a helyzet. itt pedig nem csak arról van szó, hogy a kísértő elvitt egy-egy embert, aki szabadulni akart tőle, mert a családtagjaik és hozzátartozóik hite és mindenki hite megrendült Istenben.


Amit pedig írtam, leírtam én is. ennél egyszerűbben nem tudom megmutatni a sátánt. Saját teste nincs neki, mint ahogyan Isten teste Jézus. Hanem minden emberben meg jelenik, aki védtelen. A gondolkodásban, az agytekervényekben jelenik meg.


Pusztító utálatosság ez az entitás. Félre vezeti az embert, eltereli, kétségeket szűl és félelmet szűl. És hab a tortán, hogy sátán ezért nem hibáztatható, hiszen az nem változik. Van és ilyen és kész. Bűntethetetlen az ember számára. Az ember pedig önként választja a sátán útjait. Így az ember büntethető csupán az ember számára. Az ember sátán munkásságának bűnbakja.


Váljék mindez hasznotokra.

dec. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

" nem siránkozik és nem imadkozik semmiért és senkihez sem."

Akkor nyilván nem sátánista vagy, "csupán" egy ateista.

A sátánisták a sátánnak hódolnak, őt imádják, hozzá imádkoznak.

Szép szép a marketing szöveg amit leírtál, csak túl sok pontban sántit :)

dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

16-os válaszoló szépen leírja a rózsaszin felhőt, amit lát a sátán hatalma alatt. Legyen ez szemléltetés.

Krisztián voltam.

dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Miért kellene hódolni a Sátannak aki Sátánista? Sátán egyenlő az önnállósággal. Látszik nem figyeltetek. Én leírtam, hogy a Sátánizmus az okkultizmussal és a spiritualitással is foglalkozik.


Az ateisták nem hisznek az okkultizmusban és a spiritualitásban.


Kedves Krisztián, te az emberek áldozatai voltál és nem a Sátáné. Bizonyára egy hazug séma szerinti sátánizmusba vetetted be magadat vagy valaki más. De a te döntésed,hogy kiben és miben hiszel.

Csak a saját ostobaságodat, miszerint mások vittek bele a rosszba és a saját dolgaidat nem kellene a Sátánra fognod. Saját döntésed és akaratod volt mindig is és az, hogy te ezt ostobán használtad nem kellene másra fognod.

dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!