Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Harmadik szem / Kundalini...

Harmadik szem / Kundalini ébredés, nektek hogyan történt?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni, hogy amelyikőtöknek már eléggé kétségtelen energiák forogtak a testében, mennyi idő volt az, miután ez eléggé elhatalmasodott rajta?


Például ha a harmadik szemet valaki kinyitja meditációval, hogy képes legyen ébredezni, vagy akár a Kundalini energiákkal teszi ezt, utána mennyi az az idő, hogy már az illető elkezd szellemeket látni, vagy teljesen másképpen viselkedni?



febr. 11. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
5-6 holdtölte, természetesen függ a hajlandoságtól, a meditáció föld tengelyéhez képesti irányától és nem utolsó sorban a rátermettségtől. Sok halandó ember sosem lesz képes felnyitni a harmadik szemét.
febr. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem miután ki lett nyitva a harmadik szem, csak hónapokkal később kezdtem különféle lények árnyékait látni csukott szemmel.


Szerintem ez a genetikán múlik, kinek milyen gyorsan, és hogyan ébredezik.


Valaki nem lát geometriai formákat, helyette lényeket lát. Valaki szellemeket nem lát ,helyette geometriai formákat.


Szerintem ez nem úgy működik, ahogyan te hiszed. ... Mindenkiben máshogy működnek a csakrák. Mindenki más képességekkel rendelkezik. Minden ember más, és minden ember csakrája is más tehetségekkel bír.

febr. 12. 20:09
 3/3 A kérdező kommentje:

Például sokan írták, hogy félelmetes intuíciója lesz az embernek, ha kinyitja a harmadik szemét.


Már nem azért, de az én intuícióm ugyanolyan maradt ... tehát mindig is használtam a megérzéseimet, s azért nem ért meglepetés ezzel kapcsolatban.


De lényeket előtte sosem láttam, meg ezek előtt nem láttam álomszerűnek a valóságot, már néhány hónapja igen.


Szóval ez a genetikán múlik ... a csakra nem egy perc alatt alakul át. Attól még hogy valaki kinyitja a harmadik szemét, az még nem lesz erős, még át kell alakulnia a sejteknek, hogy minél erősebb rezgésű legyen.

febr. 12. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!