Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A tükör átjáró a szellemvilágba?

A tükör átjáró a szellemvilágba?

Figyelt kérdés

És miért takarják le a tükröket meg a tévét, amikor valaki meghal?

Ha az emberek nem hinnének benne, nem takarnák le, de mégis letakarják, ezért gondolom, hogy van valami igazság a "tükör átjáró" dologban.

Ha csak egy hülye alaptalan hiedelem lenne, nem csinálnák ezt. Pedig csinálják.



febr. 18. 10:15
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
40: Nos, szerinted nem léteznek, meg a mai, modern technológiával hulyult, ateista- materialista ember számára nem léteznek. Meg persze a hulyitést már a katolikus egyház elkezdte 869ben, a konstantinápolyi zsinaton, amikor is az ember hármas felosztását (trichotomia), úgy mint test-lélek-szellem, elvetették. Tehát amikor a szellem létezését tagadod, akkor lényegileg csak egy katolikus dogmát mondasz vissza. Mondjuk a tudatlan városi embernek végeredményben teljesen mindegy, miben hisz, olyan szinten le van butitva, olyan szinten szórt, zavaros az elméje, hogy végeredményben ez a kérdés teljesen inadekvát. A szellemek létezését meg magam tapasztaltam meg, Olaszországban, Toscanában, egy kis hegyi falucska Trassilico egyik ódon, régi bútorokkal teli házában. Azóta mondhat nekem bárki bármit. Ja bocs, és nem egyedül voltam, hanem a párommal, aki velem együtt élte át azt az éjszakát.
febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Az ember alapvetően és leginkább szellemi lény. Tehát azt tanítani, hogy egy szellemi lénynek nincs szelleme, hát nem is tudom, a modern kor talán legnagyobb ostobaságai közé tartozik. Persze tény, hogy a jelenlegi korszak, alapvetően testi adottságok alapján határozza meg az embert, vagyis már eleve hamis az ember világban betöltött szerepéről történő felfogása.
febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 Szervizmérnök úr ***** válasza:
13%

Kit érdekel 869, most 2024 van.


"Tehát amikor a szellem létezését tagadod, akkor lényegileg csak egy katolikus dogmát mondasz vissza."

Az biztos, mert fizikai tudásom, meggyőződésem nem is lehet. Milyen logika ez, normális? Ne légy nevetséges, nem mindenki csak vallásos butaságokban éli az életét.

Gyerekként jártam templomban, néhány katolikus misén, nyári vakáción. Voltak tanulságos prédikációk, ami jellemileg építő lehet egy gyerek számára, de attól ezek csak gyermekmesék már. Aki felnőttként ilyenekben él, az már igen elmaradott lehet.


"A szellemek létezését meg magam tapasztaltam meg"

Lehet, hogy valami turista átverés volt, szellemek nem léteznek. Ami leírások vannak a világon, azok bolond emberek látomásai vagy hazudozók kitalációi. Vagy átverés esetleg, amikor valakiből direkt hülyét csinálnak "vicces" emberek.

febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Jaj, persze, átverés. Egy teljesen átlagos olasz családnál szálltunk meg, akik a nagy ház elszeparált részében laktak. Maga a hely semmilyen turisztikai jelentőséggel nem bír, amikor kimentünk este sétálni a faluba, egy árva lelket nem láttunk. De biztos David Copperfieldet leszerzödtették, hogy éjjel fél háromtól vagy két órán keresztül nekünk szellem showt produkáljon. Hát persze. No mindegy, nekünk életünk legérdekesebb, legmisztikusabb élménye volt.
febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Kit érdekel 869 most 2024 van, irod.

A két dátum azért érdekes, mert megmutatja, hogy a hülyités, a hazugságok milyen régóta folyamatban vannak. Nem mellesleg a katolikus egyház erre vonatkozó tanítását egyetlen másik keresztény irányzat sem kérdőjelezte meg.

Teljesen mindegy én mit gondolok, vagy te mit gondolsz, halálod után meg fogod tapasztalni a másik világ létezését.

febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Ha nem létezik másik világ ... akkor mi se lennénk tudatában a létezésünkkel. De nem így van.
febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
De vajon mi történt akkor, amikor a házigazda felesége felvezetett minket az emeletre, megmutatni a szobánkat? Párom megy elöl, nézi a berendezést, a ház belső jellegét. Azt mondja félig viccesen: No, itt biztos vannak szellemek. Mondom neki már komolyabban: igen, szellem járta helynek tűnik. Párom most már komolyabban vissza kérdezett: igen, szerinted itt tényleg vannak szellemek? Abban a pillanatban, ahogy ezt kimondta, nem előbb 10 másodperccel, nem később 10 másodperccel, a mellettünk lévő ablakon lévö reluxa nagy hanggal felvágodott.. Egymásra néztünk, aztán a hölgy visszajött és mentünk tovább a szobánk felé. No ez volt az elözménye az éjjel 2 körül kezdödö shownak.
febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Soha nem felejtem el azt a helyet, a nagy komodot, a nagy tükröt az oldalán, az oldalán ruhaakaszton egy világos, háloing. Olyan érzés volt, mintha egy eltávozott fiatal tagja a családnak hagyta volna ott. A házaspár nem nagyon beszélt angolul, mi meg ugye olaszul nem. Az ellátás valami egészen káprázatos volt. 3 fogásos home made vacsora majd home made limoncello, majd böséges reggeli. Mindezt 80 euroert. Talán a házaspár lánya halt meg fiatalon, akinek több képét is láttuk kitéve. Zongoraművész, volt? Mert azt azért másnap finoman megkérdeztük, hogy van a lányuk. Értették. Azt mondták, jól..Esetleg nem akarták elfogadni a lányuk halálát, aki ettöl úgymond föld közelben ragadt? Már soha nem tudjuk meg. Mindenesetre az éjjeli hanghatások alatt aznap éjjel már nem kapcsoltuk le a kislámpát.
febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
Nincsenek szellemek, ezek csak belemagyarázások, meg a többi beírásodnak sincs semmi értelme.
febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!