Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötés hátására...

A szerelmi kötés hátására teljesen más lett a férjem, ez most már így fog maradni? Nem tetszik ez az új személyiség.

Figyelt kérdés
2 éve megcsalt a férjem, akkor szétmentünk 8 hónapra. Nem bírtam elengedni nem bírtam nélküle kötést tetettem rá. Vissza is jött egészet Németországból hozzám. Viszont mióta a kötés rajta van teljesen más ember lett, nem olyan mint régen. Abból a vagány férfiból egy érzelmes féltékeny csöpögő valaki lett. Egyértelmű hogy a kötés hátására. Alig akar elengedni valahova, nem hagy teret kezd őrületbe átmenni. Aki kötötte mondta hogy meg fog változni jó irányba. De nekem ez nem jó nem tetszik nem az akit szeretek, nem vagyok az a romantikus típus, ő meg teljesen olyan lett. Mit csináljak? Aki csinált már kötést neki milyen lett utána? Nem akarom levetetni nem akarom elveszíteni, szeretem, de ez nekem nem tetszik. Jól esnek a mindennapi kedvességek, de van pár férfi barátom a munkahelyemen, már izzik a szeme amikor meglátja őket, mikor reggelente munkába visz.
febr. 23. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez egy troll kérdés.
febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem szerelmi kötés. A szerelmi kötést csak akkor lehet megteremteni, amikor 2 fél szerelmes egymásba és vágyja egymást.

Azért van ennyi negativitás, mert ez elme manipuláció. Ez fekete mágia volt, nem szerelmi kötés.

Azért nem önmaga, mert az elméjébe lett erőltetve egy felszínes energia, ami nem rezonál az eléjével. Mintha rákos lenne a teste, csak ez mentális. Amikor valaki rákos, akkor sem önmaga. Nem energikus, nem tud szaladgálni, stb, mert a teste küzd egy testhez nem való folyamattal. Ezért is van megőrülés, amikor az egyén nem tudja kezelni magában ezt és lebontani a kötést( nem szerelmi), ami ezen a bolygón a nagy átlag.

febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Ilyet én is tapasztaltam kötés után. Mondjuk én örültem neki mert azóta a tenyerén hordoz.
febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Te tipikusan az a nő vagy akinek semmi sem jó. Nem véletlenül csalt meg. Gondolom a kommunikáció nulla kettőtök közt. Mellesleg ez fekete mágia volt. Amit főztèl azt most edd meg. Gondolom te is az a falhozvàgós kutyàban izomból alàzós felborult èrtèkrendű luvnya lehetsz....
ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!