Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ma csinaltam egy szerelmi...

Ma csinaltam egy szerelmi kötést De ami furcsa nekem az az hogy az ő gyertyaja még mindig ég és egybe olvadt az enyémmel Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
febr. 24. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Milyen gyertya?

Szerelmi kötést meditáción belül teszünk.

Hogy függ össze a gyertyás dolog azzal, hogy csináltál szerelmi kötést?

Beszéljétek meg. Meditáljatok rá és fény derül rá.

febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem azt, hogy sajnos sikerült....
febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Én a helyedben nem szórakoznék ilyenekkel otthon.. nehogy úgy járj mint én pár éve ....

Ha szakemberre van szükséged inkább keress üzenetbe küldöm aki nekem csinálta a kötést ami hatott is és nem csak a pénzt nyulja le mint sokan

febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
#3 Miért, hogy jártál? Ráfolyott a viasz a szőnyegpadlóra? Ezeknek a varázsolgatásoknak semmi hatása nincs. Ha úgy érzed, hogy van, az csak belemagyarázás.
febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
20%

Ez az iskolai oktatás problémája, egyrészt.

Nem tájékoztattak téged, hogy babonás dolgokban hinni nem okos dolog.

Másrészt, valakik önmagukat is művelik, engem egy könyvtár tett tönkre, ahová kocsma helyett jártam.

Igaz, gyerekként ez annyira nem értelmezhető, csak a vicc kedvéért vagyok vicces.

febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sikerül az😃
febr. 25. 12:42
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha hinnék az efféle dolgokban, azt mondanám ez egy jel. S hogy a szerelmetek immár örökké lángol és összefonódik, mint a gyertyák lángjai. Szerintem írj rá! Lehet hogy ő nem tud róla. De finoman add elő, lehet megijesztenéd ezzel az egész dologgal. Ugye voodoo babád nincsen?
febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Dehogy van.

Amugy eszem ágában sincs elmondani neki

Amugy se akarom keresni majd ő keres

febr. 25. 19:19
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Jól van picit megnyugodtam :D viszont azt hiszem hibát követsz el azzal hogy nem szólsz neki! Mert mi van akkor, ha a gyertya nem működik, kínais volt, vagy csak nem hat rá az efféle ezo/ okkult dolog, és a... a lényeg, a szavaknak bizonyítottan van ereje, használd! Ha ennek fényében még csinos is vagy, nem veszíthetsz.
febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!