Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha úgy érzem, meg vagyok...

Ha úgy érzem, meg vagyok átkozva, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Sikertelen az életem, egy éve munkanélküli vagyok, másfél éve OCD-ben szenvedek és olyan szinten balszerencsés vagyok, hogy az már irreális, nem jön össze semmi.

febr. 29. 15:15
1 2 3
 1/23 wc papa válasza:
64%
puspokhoz kell fordulni ez ugyben
febr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
Le kell pisálni egy pókot.
febr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Szervizmérnök úr ***** válasza:
34%

Egykori osztálytárs is hisz ilyen nem létező dolgokban, nagy karriert futott be.

Jó megjelenés, örökölt családi ház jó helyen, mégis hajléktalan lett.

Mert agybajos egyszerűen, valamilyen hibával született.

Iskolában még nem is volt annyira feltűnő (nem hittem volna, hogy idejut), csak néha idegesen reagált, ha piszkálták, de ilyen elfordul mással is.

febr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

Sajnálatos hogy így jártál és sajnálatos hogy eddig csak fogyatékos személyek írtak választ neked.


Nekem van egy segítőm őt tudom ajánlani. Lehet hogy nem elátkozva vagy csak rosszak a transzgenerációs mintáid, sémáid. Ezt helyre lehet hozni.

febr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy ezotéria témakörben legalább olyanok válaszolnak, akik hisznek is ebben és komolyan veszik.
febr. 29. 18:00
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Fekete gyertya kell hozzá ő segít neked!
febr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 wc papa válasza:
68%

6


Ugy erted Fekete Pako akkor

febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Grimfox ***** válasza:
100%

A problémáid forrása nem átok. Ez egyfelől jó, mert ugye nem vagy elátkozva, másfelől rossz, mert az átok megtörése nem javít a helyzeteden.

Nem olyan könnyű tényleg megátkozni valakit, és valódi átkot elég kevesen tudnak létrehozni. Persze többnyire elég, ha elhitetik a célpontjukkal, hogy képesek rá, és meg is tették, a többit a célpont félelme, és hite megoldja. Ha nagyon aggódsz, hogy meg vagy átkozva, keress az interneten egy átoktörő rituálét, és végezd el. Az ilyen rituálék azért jók, mert bárki el tudja őket végezni, nem kell hozzá se különleges erő, se beavatás, se semmi hasonló. Ha utána sem javul a helyzeted, az azt jelenti, hogy nem átok miatt volt problémád, hanem valami más, belőled fakadó dolog miatt.

febr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Szervizmérnök úr ***** válasza:
23%

Az "átok" egy természetfeletti kommunikációs csatornán elküldött rossz kívánság, ennél fogva kitaláció. Miután "természetfeletti" sincs, az is csak kitaláció.

Ami nincs, az nem hat és nem lehet megtörni sem.

Önmagát megvalósító átok lehetséges abban az esetben, ha az "átkozottal" közlik az átok elkövetését, vagy anélkül is elkezdi bebeszélni magának, hogy átok van rajta, innen kezdve az ügy hasonló az önmegvalósító jóslathoz.

A páciens önmagát kergeti bele egy vízióba, végül tényleg abba találja magát és igazolva látja a hitét. Pedig az csak egy hit volt, semmi nem volt.

febr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagy egyedül...

én is tudom hogy ez természetfeletti de persze senki nem hiszi el

Amikor egyszerre 1-2 dolog összejön, persze olyan még van

De ha egyszerre 6-7 na arra már nincs magyarázat

Én is akarnék egy levételt

febr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!