Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan tudom megkülönböztetni...

Honnan tudom megkülönböztetni a fekete mágiát a fehér mágiától?

Figyelt kérdés

A hatást tudom, hogy fekete mágia esetén nem lesz kedvező. Sőt!


De kívülről, anélkül, hogy bármibe belebonyolódnék, hogyan lehet a kettőt megkülönböztetni?


ápr. 5. 20:15
 1/6 Grimfox ***** válasza:
89%

Megnézed, mi a célja. Ha bármi olyasmi, ami másoknak kárt, kellemetleneséget okoz, akadályozza őket valamiben az akaratuk ellenére, az fekete mágia. Amihez minden érintett tudatosan hozzájárul, nem árt senkinek, és semminek, az fehér mágia, vagy ahhoz közelít.

Ha valaki jót akar a másiknak, de nem kérdezi meg, az a másik illető akarja e, vagy pusztán öncélú dolgokat csinál, az valahol a kettő között helyezkedik el, és egyénileg kell megítélni.

ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ártalmas, ember ellen irányul pl átok, rontás, fekete esküvő akkor nyilván fekete.


Ha egy vizsgáért imádkozol akkor pedig fehér

ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyszeru keplet. A fekete magia mindig ront, hatraltat, kart okoz, art, a feher magia az ellenkezoje.

A fekete magiat at lehet forditani feherre, ha a feketet akarod semlegesiteni vele.

ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Grimfox ***** válasza:
100%
3., az is fekete mágiának számít, ha segíteni próbálsz valakin, de ő nem akarja, te mégis erőlteted. Ez nem annyira problémás, mint ha konkrétan ártani akarnál, de okozhat gondokat, ezért nem sorolható a fehér mágia körébe.
ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik fekete a másik fehér, ennyi...
ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fehér mágiához zsepit használnak ... a fekete mágiához répát.
ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!