Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok erről a pénz...

Mit gondoltok erről a pénz bevonzási módszerről?(nektek működik?)

Figyelt kérdés

Ki kell választani először, hogy mekkora pénzt akarsz bevonzani. Az összeg ne legyen túl kicsi, de ne legyen túl nagy se amiben nem hiszel hogy megvalósulhat, de ha tudsz benne hinni, hogy megvalósulhat az összeg lehet nagy is. Legyen az összeg xFt.


Azt kell mondogatnod állandóan: X Ft om van. X Ft om van.


És közben örülni kell neki, hogy megkaptad.

Örülj neki, hogy megkaptad.


Így elméletileg a Vonzás Törvénye megadja a pénzt.


ápr. 6. 20:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Én már elég régóta mondogatom a saját összegemet, de valószínűleg még több energiát kell beleölnöm, hogy megvalósuljon, mert még nem valósult meg nekem.
ápr. 6. 20:12
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ezekkel a hülyeségekkel ilyen kisnyugdíjas "Némedi Lajosnékat" szoktak etetni
ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
A módszer nagyon jó, csak a másik felét ne hagyd ki: képezd magad pénzügyileg és tegyél érte, dolgozz rajta, hogy jönni tudjon a pénz, mert anélkül, csak úgy nem fog rád találni, akármennyit vágyakozol is utána.
ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
31%

Igen működik, de nem fog egyik napról a másikra menni. Mellette még pár hasonló könyvet elkell olvasni, a pénzről.

Kb... 16 évvel ezelőtt olvastam a könyvet, nekem bevált.

ápr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem működött, de nagyobb az összeg, akkor több idő is kell hozzá.
ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Duke81 válasza:
70%
Szigorúan a kérdésre válaszolva leírom, hogy mit gondolok róla. Szerintem ez egy épúletesen nagy baromság! Aki komolyan hisz az ilyesmikben annak némileg az átlagos szint alatti az intelligenciája. Bocs ha valakit megsértettem de konkrétan ezt gondolom a dologról.
ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen működik, de sokszor fizikailag is kell tenni érte, pl munkát keresni amivel elérhető ez. A mágia alapja a vonzás törvénye
ápr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!