Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meg akarja buktatni a lányomat...

Meg akarja buktatni a lányomat a tanítónő, mások szerint irígy mert kristálygyerek?

Figyelt kérdés
Most harmadikos a kislányom. A tanítónő meg akarja buktatni. Eddig nem lehetett, illetve nem engedtem hogy évet ismételjen, mert egyáltalán nem volt szükség rá, okos eszes a kislányom, itthon is nagyon illedelmes ! A tanítónő azt mondja, hogy meg fogja buktatni, mert nem tud még teljesen írni és olvasni meg másegyebet. Szerintem pedig azért, mert pár éve mondtam neki, hogy Kristálygyerek. Van néhány szülő akivel tartom a kapcsolatot most is, az egyik gyermekpszichológusnál találkoztunk mert beilleszkedési gondjai voltak, ott mondták a többi anyukák, hogy Kristálygyerek az enyém, egyíböl ráismertek. Az egyiknek meg indigó gyermeke van és azt a kisfiút is meg akarják buktatni. Nem akarom hogy az enyémet is megbuktassák, mert nem tudják az iskolában a tanítónők elfogadni a másságot. A gyerekek már egy ideje kiközösítik, mert okosabb mint ők. A Kristálygyerekeknél gyakran van így. Mit csináljak ? Van esetleg a Kristálygyerekeknek egy érdekvédelmi csoportjuk ? Már telefonáltam az önkormányzathoz, de ott ezzel nem foglalkoznak. Kérdezem Én hogyan váltsa meg egy poronty a világot, ha ilyen közöny és elutasítás veszi körül.
2010. dec. 28. 17:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
95%

Most akkor tud írni meg olvasni?

Ha tud, akkor kézen fogod és beballagsz vele az igazgatóhoz, ott leülteted és iratsz-olvastatsz vele.

Ha nem tud, akkor bukás, ha kristály, ha indigó, ha egyszerűen buta.

2010. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
69%
Váltsatok iskolát.
2010. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
97%

a gyerekednek egy baja van, hogy hülye az anyja, fogadtad volna inkább meg a tanácsot és az elsőt ismételte volna a gyerek...bár van egy gyanúm, hogy már az óvónő is vissza akarta tartani az oviban


szerencsétlen gyerek már így is óriási hátrányban van miattad

2010. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
60%
Érdekvédelmi csoportjuk?Ugyan már!Az érdekeit te magad tudnád megvédeni azzal,hogy nem mondogatod mindenkinek,hogy kristálygyerek.Pedagógusnak,meg a többi szülőnek és osztálytársaknak meg végképp ne mondogasd!Az átlagemberek az ilyesmit nem értik meg és kára fog származni a gyerekednek abból,ha tudják.A pedagógus azért szemétkedik,mert azt hiszi,elfogult szülő vagy,különlegesnek akarod beállítani a gyerekedet és úgy van vele,hogy ő majd megmutatja,nem úgy van az,ahogy te gondolod!A pedagógusok már csak ilyenek!Az én gyerekem például tudott írni középső csoportos korában,én pedig ezt elújságoltam a tanítónéninek,aki erre csak a száját húzgálta és addig nem nyugodott,amíg írás vizsgálatra nem küldte a gyermekemet.Ott persze körberöhögtek minket,hogy mit keresünk ott,hisz a gyermek írásával nincs semmi gond.Mondtam nekik,kérdezzék ezt meg a nagyon okos tanító nénitől....Ennyit a pedagógusokról...
2010. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
94%
A pedagógusok legtöbbje nem hisz a kristály, indigó és egyéb különlegességekben, csak a gyerekek valódi tudását mérik. Pusztán irigységből nem lehet buktatni, a felmérők, dolgozatok pontos, objektív értékelést mutatnak.
2010. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
98%
Ha tud írni, olvasni, akkor amint mondták vidd el az igazgatóhoz a gyereket és mutassátok meg, ha meg nem tud írni, olvasni, akkor tök mind1 hogy kristálygyermek, meg kell tanulnia írni, olvasni, 4. be meg 5. be pedig már nem ezzel szoktak foglalkozni a tanárok.
2010. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
98%
Kristálygyerekeknek egy érdekvédelmi csoportjuk ? - itt nevettem el magam...
2010. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim válasza:
85%
Lerhet, hogy tudatlan vagyok, de mi az a kristály-és indigógyerek?
2010. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
18%

17:51-

Nem irígységből buktat,hanem meg akarja mutatni az anyukának,hogy az ő gyereke sem különb,jobb a többinél.Másrészt,nyilván a pedag nem hisz a kristály és egyéb "más "gyermekekben és ezt is nyomatékosan,buktatással szeretné kifejezni.Talán nincs olyan tanár,aki nem él vissza a hatalmával alkalomadtán??

2010. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
97%

Akkor te ügyes vagy, én már a kérdésnél elkezdtem röhögni XD

Na 1: ha tud olvasni, és írni, akkor nincs okod aggódni, nem buktathatják meg, vidd igazgató (vagy ha az is korrupt), más iskola más tanára/igazgatója elé a gyereket, és majd ő intézkedik. Esetleg tényleg írasd át másik suliba.

2: Ennyire egy tanár se lehet szemét, úgyhogy esélyesebbnek tartom, hogy a gyereked valóban nem tud írni, ez esetben viszont csoda, hogy egyáltalán 3 osztályig eljutott.

3: kristály-, indigó és egyéb gyereknek általában a hiperaktívakat szokták titulálni, akiknek jellegzetes tulajdonságuk (a rendkívüli aktívság mellett), hogy egy dologban/tantárgyban/képesség terén kiemelkedőek, a többiben viszont aktivitásukból következő figyelemhiányuk miatt jóval elmaradnak a többiektől. Szóval lehet hogy valamiben nagyon okos a gyereked, de attól még az írás-olvasás valóban tartozhat a gyengéi közé. Ez esetben viszont tanácsos valóban visszatartani a gyermeket, mert későbbiekben komoly nehézségei adódhatnak az írás-olvasás-tudás hiánya miatt, akkor viszont már tényleg késő lesz.

2010. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!