Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A démon idézésnél mindegy...

Spyke93 kérdése:

A démon idézésnél mindegy milyen varázskör van? Mert elég sokat utána olvastam már de mindenkinek más-más módszere a legegyszerűbbtől a legnehezebbig :S Vagy akár én magamnak is rajzolhatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel a korrajzolassal, mert meg arthat Neked, s aztan nem fogod tudni, hogy kerulj ki a buvos korodbol!
2011. jan. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És minek neked a démon? Megidézed és aztán mit csinálsz?Kérdezni akarsz tőle vagy mit? Nem értem, mire jó.
2011. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A lelked árán meg érthetsz bármit a világ egyetemről
2011. jan. 7. 09:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb-utóbb úgyis mindent meg fogunk érteni, de ha választanom kéne, én inkább egy angyalt kérdeznék meg.
2011. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adott módszerhez adott varázskör tartozik, önmagad nem tudsz varázskört kitalálni. A legegyszerűbb, hogy az általad birtokolt mű alapján próbálod meg az idézést. A nehezebb gyakorlatoknál garantáltabb a siker. Olcsón senki sem ússza meg, és ha annyira könnyű lenne: már mindenki idézgetne.
2011. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Létrehozhatsz megfelelő, a célhoz tartozó varázskört. Mindent a magad képére, szükségére alakíthatsz.

DE! Fontos, hogy ismerd a köröket, szimbólumokat, használható anyagokat.

2011. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ide figyelj! NE CSINÁLJ DÉMOIDÉZÉSHEZ SEMMIFÉLE KÖRT MERT AZ A DÉMONOKRA NÉZVE AZ TUSZTELETLENSÉG!! FELEJTSD EL AMIT A GRIOMIRE-OKBAN OLVASTÁL!!! Ha megakarod tudni a módját, hogy hogyan kell IGAZÁBÓL démont idézni akkor megtalálsz hozzá mindent a spiritsoferidu oldalán.
2019. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!