Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a harmadik szem? Mindenkine...

Mi a harmadik szem? Mindenkinek van? Hogyan lehet kinyitni?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésben többször is olvastam: "a harmadik szem tudat alatti nyitogatása" Én inkább csukva szeretném tartani... Roppant félős vagyok...
2011. jan. 15. 22:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

csak úgy simán nem lehet kinyitni,főleg nem úgy, hogy az összes többi csakra zárva marad. vannak akik azt állítják hogy xy módszerrel/gyakorlattal kinyitották, de ők vagy hazudnak vagy beképzelik maguknak(persze vannak akiknek tényleg nyitva van). a csakrák csakis akkor nyílnak ki, ha felébred benned a kundalini energia ehhez viszont nagyon hosszú spirituális utat meg kell tenni. évekig, vagy akár évtiedekig is tarthat és hát valljuk be itt nyugaton nem valószínű, hogy sok embernek sikerül...


de ha nagyon érdekelnek a csakrák akkor érdemesebb inkább tisztogatni őket. ehhez vannak nagyon jó és egyszerü gyakorlatok, de ezeket csak akkor érdemes csinálni, ha rendszeresen csinálod őket.

2011. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ami valaha a 3. szem volt néhány állatnál (pl. a hidasgyík ma is él) - az nálad az agyalapi mirigy és NEM látsz vele, hanem más feladata van. Ezért aztán kinyitni sem lehet (a hidasgyík sem lát vele valami jól, viszont ez hátrafelé néz, és legalább a mozgást látja. Nem hátrány).
2011. jan. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2011. jan. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Állítólag minden gyermek úgy születik, hogy a 3. szeme nyitva van, 6-7 éves korunkra fokozatosan bezárul. /Benő a feje lágya/. Addig viszont szorosan kapcsolatban vagyunk a fentiekkel is. Ezért van az, hogy 3-5 éves gyermekek arról beszélnek, hogy valaki ül a szekrény tetején stb. Azért van az, hogy a csecsemőt tolja a mama a babakocsiba, s ha valaki szembejön vele, a gyermek elkezd sírni (látja a közeledő sötét auráját), vagy elkezd nevetni látszólag minden ok nélkül (látja a közeledő tiszta fényét) stb. Felnőtt korban ismét kinyílni csak akkor fog, ha a spirituálisan eléggé fejlett lettél ahhoz, hogy képes légy elviselni az ezzel járó megterheléseket, ill. benne van a leszületéskori élettervedben.
2011. jan. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
a tyukszem :D
2011. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Asszem, magamra ismertem a kérdésed kifejtésében. Én vagyok 20:44, ha ez segít. Nem értek a témához, és nem is szeretnék. Azt azonban tudom, hogy atlantiszi emberek még tudták használni a 3. szemüket, ez az, ami a homlok közepén helyezkedik el (hogy konkrétan tényleg egy fizikális 3. szem-e, azt ne kérdezd). A 3. szemükkel látták a halottaikat is, így számukra nem volt semmi félelmetes a halálban. Mielőtt viszont azt gondolnád, hogy ez akkor milyen kis helyes dolog is, megnyugtatlak, nem az! Ők hozzá voltak szokva, hogy látják a szellemek dimenzióját. Mindenki látta, természetes volt. Ma ezért inkább diliház dukál. Nagyon kevesen vannak felkészülve erre a dologra. A létezése pedig nem hit kérdése.
2011. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%

Mi a harmadik szem?

Egy szem, ami nagyon pöpec látást ad, és a homlokodon van, csak benőtte a bőr.


Mindenkinek van?

Nem, de neked van. Érzem, te vagy a kiválasztott.


Hogyan lehet kinyitni?

Késsel.

2011. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az 1.-nek mondom: Ha egy csakra be lenne záródva, a hozzá tartozó sejtek 3 perc múlva elkezdenének elhalni.És hozzá nem értők ne írjanak!
2011. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

Az a legszebb, hogy az igazság senkit sem érdekel a fejtetői szemről... írtok össze-vissza mindenfélét, de azt meg se nézitek. Akkor legalább fel- vagy lepontoztátok volna.

Igaz, hogy az ezoterika rovaton vagyunk, de azért itt sem tilos gondolkodni vagy tájékozódni.

2011. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
A harmadik szem felnyitására igen elterjedt módszer egy csavarhúzónak kalapács segítségével történő óvatos behelyezése a homloklebenybe.
2011. jan. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!