Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az ismerőseim boszorkánynak...

Az ismerőseim boszorkánynak gondolnak?

Figyelt kérdés

Sok minden bejön,amit előre megérzek.Komolyan mondom!

Hogyan deríthetném ki,hogy van-e boszi hajlamom,vagy ilyesmi?


2011. febr. 3. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Amerikai matematikusok a napokban hozták nyilvánosságra, hogy tudományos úton bebizonyították a 6. érzék létezését. Ergo ez egy teljesen hétköznapi dolog, ami minden emberben meg van. Nem akarlak elkeseríteni, de ettől még nem lesz természetfeletti hatalmad. Az interneten olvasható boszorkányságok pedig csak kuruzslók írományai, tehát teljesen működésképtelenek. Ha valóban léteznek is ilyen természetfeletti képességgel rendelkező emberek, akkor azok nem 2-3ezer ft-ért dolgoznak, hanem milliárdokért és titokban... és ez nem összeesküvés elmélet. De gondold csak végig. Ha neked lenne ilyen "boszorkány" képességed, akkor megtanítanád másoknak is, vagy inkább megtartanád magadnak a titkot?
2011. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtál!

Nagyon sokat gondolkoztam régen magamon és,hogy miért is álmodok meg előre dolgokat,tudom néha mit fognak nekem mondani...ez a mostani földrengés is,ami volt...pont előtte beszélgettünk néhány ismerősömmel és én mondtam,hogy várható nálunk is valami katasztrófa.Másnap volt földrengés...csak szeretném megtanulni kezelni,legyen ez 6. érzék,boszorkányság,vagy bármi.Néhány ismerősöm kijelentette,hogy "fél tőlem".Néha nagyon beletrafálok dolgokba.Szeretném tudni,hogy mi az oka,ha van oka.

2011. febr. 3. 12:00
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
ha utalsz nekem 15 000 forintot, neved és születési időd akkor én megmondom hogy az vagy-e
2011. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kösz,de ez számomra nem jó:)

Ez nekem komoly és nem hülyeségként kezelem a dolgot.

Oké?

2011. febr. 3. 12:38
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Igen, nagyonis valoszinu, hogy boszorkany vagy, gratulalo, hogy felfedezted az uj kepessegeidet. A kovetkezo szuletesnapodon meg fog majd jelenni egy orias, hogy elvigyen a boszorkanykepzo iskolaba, ahol megtanulsz rendesen varazsolni es seprun repulni. Csak addig is szerezz be egy baglyot, mert az internetet meg nem kotottek be, a telefon meg draga.
2011. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Marha vicces:D
2011. febr. 3. 12:48
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, gyerek világ!! Nem léteznek boszorkányok , régen az alkimista nőkre mondták hogy boszik mivel olyan dolgokat tudtak, amelyeket az emberek nem fogattak el hogy létezik.

Ezért boszorkány jelzőt adtak rá..


Boszorkány főzőcske.


Szóval boszorkányok nem léteznek!!!!!! ennyi.


Az meg nem ugyan az, hogy mondjuk boszorkányosan öltözködsz... stb.

2011. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Első vagyok: Az előző vicces hsz-eknek csak annyit irok, hogy mint ahogy mondtam is, tudományosan bebizonyitották, hogy van 6. érzék. benned bennem és mindenki másban is.

Kérdezőnek: a legegyszerübben ugy lehet fejleszteni, hogy figyelsz ezekre az érzésekre és követed őket. Minél jobban ráhangolodsz ezekre a "megérzésekre" annál több lesz belőlük.


És a szkeptikusoknak: ezt nem én találtam ki, hanem neves amerikai tudósok.

2011. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ja és aki még igy sem hiszi el, az vesse magát bele az ujságokba és internetbe. google a barátotok.
2011. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is megálmodok dolgokat tudom sokszor ki mit fog mondani,mi fog történni,volt már,hogy tiszta szívből szidtam valakit,átkozódtam és úgy is lett,de nem tartom magam boszorkánynak még ha mások így is szólítanak néha.
2011. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!