Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol van neten olyan jóslás,...

Hol van neten olyan jóslás, hogy mi voltam előző életemben?

Figyelt kérdés
Már találtam olyanokat amik ilyen egyszerű jóslások párkapcsolat meg ezek, de engem az érdekelne, hogy mi voltam régen pl királynő valahol skandináviában stb.
2011. márc. 28. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hadd ábrándítsalak ki: a neten nem fogsz találni hiteles jóslást ezzel kapcsolatban. ez nem úgy megy, hogy rákattintasz egy kártyára és az megmondja, hogy mi voltál. Sőt: nem is jóseszközökkel szokták kideríteni az előző életeket, hanem regressziós hipnózissal. Olyan pedig nem találsz a neten, mert csak személyesen lehet elvégezni.
2011. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
A hipnotizőr pedig azt mond neked,amit akar. Nem lehet bebizonyítani,hogy volt előző életed,csak jó pénzért mondhatnak neked valamit. Próbáld a gondjaidat ebben az életedben megoldani,ne fogd rá az előző életedre.
2011. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
kacsa
2011. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
nem nagyon ajánlom a hipnózist mert rávfaraghatsz..am minek akarod tudni? a mostani életedből nem tudod leszűrni az információt hogy miért vagyit mit kell megtanulj..ismerd fel a hibáid és csiszolj rajta...az előző életed egy másik tanulási fojamat volt és lezárult...am ha te magadtól nem érzel rá nem ... nem jössz rá akk kétlem hogy más neked megfogja mondani... ha meg igen .. hogy bizonyítod ? sztem nem lényeges h tudd ...ha én azt mondom neked hogy te 1680-as években Kaftar-ban éltél iránban és halász voltál akk mivan ?
2011. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem a hipnotizőr mondja meg, hogy mi voltál, hanem te fogsz visszaemlékezni magadtól, olyan mintha ott lennél abban az életben, újra átélsz eseményeket.
2011. ápr. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Neten keresztül egyáltalán nem lehet semmilyen jóslást végezni. Amik vannak azok mind matematikán alapuló kamu programok. Keress fel valakit aki ért hozzá.
2011. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Amik vannak azok mind matematikán alapuló kamu programok. Keress fel valakit aki ért hozzá."


Miért az ezo tvsek, nem matematikán alapuló kamu emberek ?! Valaki betelefonál és láttatlanból egy két szó után löki a lényeget. Szó szerint löki:D.


Szerintem ez úgy működik hogy amikor gondolatban megkérdezem az univerzum olyan jeleket küld amivel megválaszolja a kérdésemet és a véletlen generátor program által.

2011. ápr. 5. 13:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem mondtam hogy az ezo tv-s majmok értenek a jósláshoz. :D Telefonon keresztül sem lehet jósolni természetesen, csak személyesen, és személyesen is csak azok akik arra specializálódtak. Én magam is értek a rúna jósláshoz de nekem senki nem tanította meg hogy hogyan kell másoknak is jósolni így csak magamnak tudok.
2011. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor viszont az ezo tvsek, miért sufnimágusoznak le másokat, akik "olcsón" dolgoznak ? Ugyanis ők 70 ezerért nem vesznek le semmiféle rontást vagy átkot az emberről. Miért ilyen drága ez ? Mi kerűl annyiba ? Mennyiért vesz le egy átkot egy profi jós ?
2011. ápr. 5. 18:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs én a mágiához értek és nem annak szokásaihoz akik azt űzik. Nem tudom hogy miért dolgoznak ennyi pénzért, anyagilag egy átoklevétel kb. 500 ft-ból kijöhet. :D
2011. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!