Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mik a vélemények? Ti hisztek...

Mik a vélemények? Ti hisztek benne? Kb 2 éve oda jött hozzánk egy idegen (sötét bőrű) asszony, elkezdett mutogatni ránk és sorra mondott mindenkinek valami szöveget! Nekem azt hogy rontás van rajtam, sok/nagy betegségem lesz.

Figyelt kérdés
Valaki elátkozhatott?Létezik ilyen?És ha igen hogyan tudnék megszabadulni ettől?Eddig nem hittem ebben de már kezdek,mert mostanában elég sok nyavalyám,egészségügyi gondjaim vannak!:-S
2011. ápr. 9. 07:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet megátkozni senkit. Ha hiszel benne,akkor tudat alatt befolyásolod magadat. Ne foglalkozz vele,akkor a bajaid sem lesznek olyan komolyak.

Igaz,vannak,akik jó pénzért azt állítják,hogy leveszik rólad a rontást,de ez csak haszonlesés.

2011. ápr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A "Titok" tanítása szerint, amire gondolsz és hiszed is, hogy az igaz, előbb-utóbb bevonzod az életedbe!

Felejtsd el nagyon gyorsan, ha eddig nem voltak eü. panaszaid, akkor ezután sem lesz!!! Egy cigányasszony, (aki csak pénzt akart!!) nehogy kifogjon már rajtad!


De ha ez téged megnyugtat: (egy kis agykontroll)

Egy nyugis időpontban, amikor senki nem zavar:

gyújts meg egy gyertyát, helyezd magad kényelembe, és csukd le a szemed, próbálj meg minél jobban ellazulni = egyenletes, mély lélegzetvétel, figyeld ahogy beszívod a levegőt, utána a kilégzést. Igyekezz, hogy ez egyenletes ütemű legyen, lassan át fogsz térni egy normál légzésre. A lecsukott szemhéjad mögött lásd magad egy talpig érő tükörben, képzeld azt, hogy felülről egy tiszta arany fény átmossa a bőrödet, az aurádat, egész nagy kiterjedéssel átfog téged és gyönyörűen ragyogsz mint a nap. Majd ezzel a fénnyel együtt helyezd magad egy aranygömbbe, amely a továbbiakban megvéd minden ártó szándéktól, mert a gömbről mindaz, amely nem tiszta, lepereg.

Bármikor eszedbe jutna még a cigányasszony, tudod, hogy már nem árthat neked, mert az isteni fény védelme alatt állsz. Ezt a gyakorlatot bármikor elvégezheted. Ha érdekel jobban, hogy ez hogyan, miként működik, tanácsolom, végezd el az agykontroll tanfolyamot.

2011. ápr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Agy kontroll tanfolyam?Az mit takar?
2011. ápr. 9. 08:08
 4/16 anonim ***** válasza:

Nincs rajtad rontás. Ezek a kóklerek abból élnek, hogy a hiszékeny embereket ilyenekkel befűzik. Kitalálja, hogy rontás van rajtad, és százezerért majd ő leveszi...

Mindenkinek vannak gondjai, a legtöbben nem vagyunk makk egészségesek, és nem azért, mert egy sarlatán kiátkozott...

2011. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

7,50.

Az agykontroll, ahogy a nevében is benne van, tudatosan kontrollálni,irányítani gondolatainkat, az elérni kívánt célt képileg megjeleníteni, hittel, elvárással feltölteni. Az életünknek szinte minden területén alkalmazhatjuk, egészség, munka, emberi kapcsolatok stb. terén.

Ami technikát én leírtam neked, az nem egészen egyezik meg az agykontrollos technikával, mert az "alfába menetelt" csak a tanfolyamon tudod gyorsan megtanulni. De a dolog működik és nagyon sokszor tudod segítségül hívni.

2011. ápr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen retkes cigány "jósasszony" ezt csinálja, hátha ki tud belőled húzni egy kis pénzt...
2011. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

D: A múltkoriban mentem az önkormányzathoz, hogy megbeszéljük, mi legyen az adó-túlfizetésemmel. Közben megállít egy barna bőrű asszonyság: Kedvesem, magát ma nagy szerencse éri, pénz áll a házhoz! Mondtam neki: tudok róla, éppen azt megyek intézni!


Ez az egyik sablon szövegük, a másik a "rontás van rajtad, majd én leveszem". Nem kell elhinni, és főleg nem kell nekik fizetni!

2011. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt:D odajött hozzám egy nő,hogy 20 forintért jósol a tenyeremből :D mondom nesze itt van jósolj:D olyanokat mondott,hogy leképedtem először aztán átgondoltam és jót nevettem :D
2011. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kb. öt éve történt velem. Mellém keveredett egy ferde szemű cigány asszony. Azt mondta lesz még egy gyerekem, akkor voltam 42 éves, meg mindenfélét hablatyolt. A végén 500 forintot akart kicsikarni belőlem. Na ne!!!!És több gyermekem sem lett!
2011. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem normális barátnőm el is ment az asszonnyal és őt is lehúzta 500ft-al!Amúgy pedig mondott 1-2 dolgot barátnőmről ami igaz volt!Vajon honnan tudta?:-s
2011. ápr. 9. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!