Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a fene történik velem?

Mi a fene történik velem?

Figyelt kérdés
Én eddig nem nagyon hittem a mágiában, meg az effélékben. De most a hetedikes fiúk elkezdtek azzal cukkolni, hogy boszorkány vagyok, és ezért vonzzom úgy a pasikat. Persze nem hittem el. De az utóbbi időben kezdek megijedni magamtól. Furcsa álmaim vannak, boszorkányokról, vámpírokról. És havonta egyszer (nem figyeltem még meg különösebben, hogy mikor) mindíg úgy ébredek, hogy nem vagyok az ágyamban. Hanem általában a ház leghidegebb szobájában, el vagyok terülve a padlón, és vérzik az orrom. Anya sokszor szidott le amiatt, hogy mit keresek odabent. Nem merem elmondani neki. Mi történhet velem?
2011. máj. 8. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

kamaszodsz, alakulsz, az orrvérzés gyakori ebben a korban. Nem vagy boszorkány, ne gondolj ilyen butaságokat. Hadd cukkoljanak, Te tudd, hogy egy lányka vagy, aki keresi, hogy megismerje a világot, önmagát. Nem kell komolyan venni semmilyen cimkét, amit rádragasztanak, még a jót sem, nemhogy a cukkolóst.

Tanulj szorgalmasan,olvass,zenélj,rajzolj, és szép egészséges, értelmes, érzékeny fiatal nő legyél pár év múlva.

2011. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Greene ***** válasza:
A boszorkányok azok a nők voltak, akik valamiben különlegesek voltak, ezért féltek tőlük. A hetedikes fiúknak valószínű tetszel. A máshol ébredésről nem tudok nyilatkozni.
2011. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Neji válasza:
Én viszont tudok..alvajárás
2011. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam alvajáró. Ha jól emlékszem, pont abban a korban lehettem, amiben te. Aludtam, de kimentem pisilni, és WC helyett, leültem a számítógép elé :D Anyukám megkérdezte tőlem, hogy mit csinálok, én pedig válaszoltam neki, hogy pisilni kell. Bevezetett a WC-be, pisiltem, és visszajöttem a szobámba aludni. Apukám nagyon megijedt, hogy mi történik velem, mert ők még kint tv-ztek a nappaliban ekkor, és végignézték, ahogy magamon kívül mászkálok, anya viszont nevetett az egészen, mert tudta, hogy alvajárok :D Mindezt másnap reggel tudtam meg, mikor indultunk suliba és elmesélték. Hát bizony vannak ilyenek.

A boszizásról meg annyit, hogy engem is szoktam boszinak mondani, mert szép fekete göndör hajam van és kék szemem, és állítólag úgy nézek ki, mint egy boszi. Nem jelent semmit. Főleg ha fiúk mondják...........

22/L

2011. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl sok Alkonyatot néztél és túladagoltad magad.
2011. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nikoletta20 válasza:

Szia

Hát figyelj én is erre próbálok rájönni hogy mi történik velem bár az én történetem megint másabb mint a tied de lehet benne igazság olvasd el az én kérdésemet is és a válaszaimat 1 oldal második kérdés és lehet segít valamiben:)ha gondolod írj ott nekem ha további kérdésed lenne ezzel kapcsolatban

2011. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!