Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehetne csinálni egy...

Hogy lehetne csinálni egy energiagömböt?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket hogy ne írjatok baromságot és ne írjon az aki nem ért hozzá részletes válaszokat várok !?
2011. máj. 16. 08:10
 1/10 anonim válasza:
46%

1, miert kell az neked?

2, csipkebokor vessző

3, hany eves vagy?

2011. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi célból? Gyógyításra, energia-szint növelésre, vagy másra?
2011. máj. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Sehogy.

Ilyesmi nem létezik.


Egy hozzáértő.

2011. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

mi nem írhatunk baromságot, de te igen?

hogy is van ez? hülye kérdésre hülye válasz, bocsi :D

2011. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Miért kell ezt naponta megkérdezni?
2011. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aki nem hisz benne miért ir ilyeneket és aki Szakértő az nem ezt mondja jó lenne ha nem rajtam izélnéltek ha nem hiszitek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
2011. máj. 16. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez köbö a harmadik ilyen kérdés és még mindig ugyanúgy, leülsz, két kezed közel teszed egymáshoz, arra gondolsz, hogy energia (mongyuk fehér fényes folyadék) áramlik a két kezed között, és voila, készen van :D vannak hasonló módszerek, meg sok féle minden google: "psi gömb" de leeht angolul jobban jársz vele
2011. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kezdetböl ne ijennel indits hanem elöbb tanuld meg a koncentráciot.
2011. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor arra a szintre jutsz hogy tudsz csinálni energiagömböt, addigra azt is tudni fogod hogyan kell. Légy türelemmel, egyébként az energiagöm egy fölösleges dolog és ráfogsz jönni miközben tanulsz
2011. máj. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én tudok csinálni, viszont az nem olyan, hogy ledobsz vele valakit, vagy ilyesmi. arról ne is álmodj. én pl. arra használom, ha rossz a hangulatom, és teli van a testem rossz energiával, összegyüjtöm a rossz energiákat a szobámból és a testemből, és leküldöm a szenyvízaknába.(tudom, h hülyeség, de az az eggyetlen hely ahol ártalmatlan mert az egész kert teli van növényekkel, és sokat vagyunk kint. szal ott nem lenne jó helyen.)
2011. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!