Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Én szerelmi bevonzást csinálta...

Én szerelmi bevonzást csináltatok. Erről valakinek valami tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már mai csitri. Volt egy nagy szerelmem, sajnos évekkel ezelőtt szétmentünk. Egy éve megtudtam, hogy boldogtalan, félresiklott a magánélete. Egyre többször gondoltam rá. Elérhetőségét nem tudom, mivel a szakítás óta elköltözött az ismert címről és munkahelyet váltott. Azt, hogy boldogtalan, onnan tudom, hogy egy közös ismerősünk összefutott vele..neki panaszkodott! Ekkor fordultam egy bevonzással foglalkozó személyhez..azt, hogy sikeres lesz-e nem tudom..de bízom benne!
2011. máj. 23. 12:44
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Nem mágia! Bevonzás! Egy vidékivel, és talán érti is a dolgát!!
2011. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Cho-CoLatte ***** válasza:
0%

teljesen mindegy minek nevezed.

ha önerőből nem tudod visszahódítani akkor nem akarja. tehát ha mégis ráveszed (bevonzással) akkor az nem kényszerítés? jó de te tudod a te dolgod:)

2011. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is kényszerítés.

Mindegy, hogy mágia vagy bevonzás.

Jobb, ha maguktól alakulnak a dolgok.

2011. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Én mindenkinek tiszteletben tartom a véleményét! Nem szeretném leírni a történetemet, csupán annyit: Megbántottam és ezért ő soha nem fog közeledni hozzám, ritka szenzitív ember..és több ezer kilométerre van tőlem. Tudom, hogy boldogtalan..ezért kértem a bevonzást, hangolódjon rám. Természetesen azzal is tisztában vagyok, ha a karmája nem nyitott felém, akkor nincs esélyem..de eddig úgy tűnik, hogy van!
2011. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!