Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek ez mitől lehet?...

Szerintetek ez mitől lehet? Veletek is ez van?

Figyelt kérdés
Tegnap olvasgattam a telekinézisről,és gondoltam kipróbálom én is.Hát nem sok siker koronázta,de nem baj.Aztán elbámészkodtam a gyertya lángján,hogy olyan gyönyörű,mozdulatlan,kecses,mégis mennyi energia van benne.Melléraktam a bal kezem ugy,hogy még csak véletlen se csináljak egy apró szellőt se,nehogy megmozduljon a láng.Odatettem,kellemes meleg volt,lassan lvettem a kezem,óvatosan mellé raktam a jobb kezem is(a láng mellé),és ugyan annyira figyeltem,nehogy fuvallat legyen,és mikor a jobb kezem odatettem,a láng elkezdett dőlni a kezem irányába.Mikor elvettem,visszaegyenesedett,ismét mozdulatlan volt,visszaraktam,megint elkezdett dőlni a tenyerem felé,mintha húzná a tenyerem.De ez csak a jobb kezemmel volt így.A balnál meg sem mozdult. Ez mitől lehetett?
2011. máj. 25. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi extra. A Star Trek Voyager sorozat pár részében is van ilyen, sőt még komolyabbak is.
2011. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a lánggal próbálkozz, az ugyanis nagyon becsapós jelenség.Szerintem itt egyszerű fizikai jelenséget tapasztalhattál.Van egy jobb gyakorlat.Egy tálka vízbe tegyél egy sztanioldarabot a fölé vagy mellé tedd a kezed és azt próbáld úsztatni.Természetesen itt is vigyázni kell, hogy ne érj hozzá az asztalhoz, amin a tálka áll, és szintén ne legyen sem más, ami befolyásolhatja a kísérletet.De azért a lángnál megbízhatóbb.
2011. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem szívesen ábrándítalak ki, de szerintem ennek nem sok köze van a telekínézishez. Ha valóban az lenne akkor nem csak akkor dőlne meg a láng, ha oda teszed a kezed, hanem elég lenne csak rákoncentrálnod.


De hadd adjak egy tanácsot.

Olvastam más forumokon, hogy sokan akik ezt gyakorolják, egyszerűen csak nézik a tárgyat aztán "mukodj". Ez így nem fog menni, ezért nem jut a többség 1-ről a 2-re.

Szerintem ehhez szükséges egyfajta megváltozott tudatállapot, legalábbis kezdetben biztosan. Ne érts félre nem drogokról beszélek, hanem meditatív állapotról. Ebben az állapotban sokkal fogékonyabb vagy az efféle dolgokra.

Én is kisérletezgettem ezzel, és egész meglepő sikereket lehet elérni.

Én úgy csináltam, hogy az ágyam felé a plafonra felragasztottam egy cérnára kötött kulcsot, persze kellő magasságba, hogy a lélegzetem semmiképp ne zavarja meg. lefeküdtem, kb 15-20 percet mediztem elötte, utánna kinyitottam a szememet, kijelöltem egy képzeletbeli pontot magam elött, arra is koncentráltam kb 10 percet, hogy nyitott szemmel se veszitsem el ezt a tudatállapotot. Ezután már csak a kulcsra koncentráltam, hogy mozogjon. 1-2 hétig semmi jele nem volt, hogy akár egy kicsit is megmozdult volna. De pár hét alatt eljutottam odáig, hogy egy kicsit himbálózzott és tudatosan irányítottam, hogy merre mozogjon. Csak az volt a baj, hogy normál tudatállapotban egy kicsit se tudtam megmozdítani. Egy darabig még csináltam, hátha akkor sikerül simán is mozgatni, de semmi.

És itt abbahgytam, mert nem sikerült meditatív állapot nélkül csinálni ezt és amit meg is tudtam mozdítani azt is csak egy kicsit.

Bár ha valaki komolyan gondolja ezt akkor biztos el lehet érni nagyobb sikereket is.

2011. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Killgun ***** válasza:

Utolsó:El.

Kérdező:Lehet fizikai dolog is,de lehet pyrokinézis.Én is így kezdtem,most pedig kitudom oltani pl a gyufa lángját :') Próbáld meg irányítani merre dőljön.Képzeld el,lásd magad előtt.És persze meditálj előtte.A meditív állapotban zárj ki minden zavarót,csak a lángra figyelj csukott szemmel.Érezd a melegét távolabbról is,érezd az energiát ami belőle árad.Én erre az energiára szoktam rákapcsolódni,ha elszívok belőle egy "energia hídon" keresztül csökken,ha adok bele,növekszik.De mindenkinek másképp megy :') Hajrá!

2011. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

utolsó és utolsó előtti:

ezekről csinálhatnátok egy-egy videót, mert szkeptikus vagyok amíg nem látom, viszont érdekel, hogy valóban működik-e.

2011. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

18:21


Nem csinálok videót. Nem hiszem, hogy megint összejönne, legalábbis biztosan kellene pár hét mire megint sikerülne.

De ha sikerülne se csinlnék, hogy ha valaki szkeptikus, azt egy vidi nem fogja meggyőzni. Tele van a net ilyen vidókkal, igaz ezeknek 99% fake, de még is aki hisz benne az a kamura is azt mondja, hogy igazi. Míg aki nem hisz benne az az igazira is azt mondja, hogy kamu.

Ha érdekel, hogy ez valóban létezik-e, próbáld ki a gyakorlatot amit leírtam. Habár ehhez szükséges némi nyitottság, de én úgy gondolom, hogy van benned, mert ugyebár azt írtad, hogy érdekel ez téged.

2011. máj. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Smartguy86 ***** válasza:

Nana! A kezed is meleg, és ha odateszed, hiába nem akarsz fuvallatot kelteni, a kezedből áramló meleg és a környezet hidegebb levegője apró szelet generál - a nyomáskülönbség miatt mozogni fog a levegő. Mivel a két kezedet egyszerre teszed oda és akkor tapasztalod, ez azért van, mert a két kezed között melegebb lesz a levegő, mint rajtuk kívül - emiatt pedig a levegő befelé fog mozogni a kezeid közé - ez dönti meg a lángot!!!


Ez nem telekinézis, hanem egyszerű fizika!

2011. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem egyszerre rakom oda a két kezem
2011. máj. 28. 14:19
 9/10 Smartguy86 ***** válasza:
Az mindegy. De érted a dolgot, nem? A kezed melege akaratlanul is kelt légáramlatot! A meleg levegő felfelé száll, a lángból úgyszintén. A két áramlat ütközése miatt dől meg a láng. Ennyi.
2011. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ki tudom oltani a gyufát eldobom, elfújóm, elrázom vizet öntök rá, vagy hagyom hogy végigégjen.
2011. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!