Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A nácik tényleg okkult tudomán...

A nácik tényleg okkult tudományok alapján építették meg az antigravitációval ellátott repülő csészealjat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 14:23
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
100%
Azt tudod, hogy antigravitációs repülő nincs, tehát sehogy nem építették meg. Kísérleteztek hagyományos hajtóművekkel, amiket csészealjba építettek, de nem lett átütő siker.
2011. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
...vagy legalábbis, amit megismert a nagyvilág, az nem volt átütő siker. Amit nem ismertünk meg az akár működhet is.
2011. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%

Ha építettek volna bármit, ami valóban működött, akkor az azóta eltelt bő 60 évben már mindenki azt használná. Ahogy az rakétás űrrepüléssel kapcsolatban így is történt. Nácik megcsinálták az alapokat, USA, SZU lemásolta, továbbfejlesztette, használta. Azóta meg mindenki más is, akinek elég gazdasági ereje volt hozzá.


Igen, ugyanez a válaszom a vízzel hajtott autóra is. Ezeket a találmányokat, ha valódiak, egy darabig lehet titkolni, még egy ideig lehet jogi úton akadályozni az elterjedésüket, de a tudománytörténet nem ismer olyan "elfeledett" találmányt, amit sikeresen eltitkoltak, pedig szükség is lett volna rá, meg volt is neki megvalósult prototípusa. Csak olyat ismerünk, mint pl. az USA háti-rakéta, amit megcsináltak, de nem jól működött a gyakorlatban. (Kinek kell egy olyan rakéta, ami hátadon van, könnyen felrobban, viszont csak pár másodpercig, max. pár percig repül ennyi üzemanyaggal és még nehezen is irányítható???)


Hinni persze abban hiszel, amiben jól esik, ez a hit lényege.

2011. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
21 darab repülő csészealjat készítettek.A tervrajzokat elégették,mert jöttek a szövetségesek.17-et megtaláltak a szövetségesek összetörve.4-et a mai napig nem találnak.Álítólag kimenekítették a technikát és a tudósokat az Antarktiszi bázisukra,Neuschwabenlandra.Valószínűleg találtak egy lakható bolygót,oda menekültek.De van olyan,aki szerint a Holdon vannak.
2011. júl. 11. 16:06
 5/32 anonim ***** válasza:
37%
Mese :P El ne hidd már... Vagy vidd az ezoteria rovatba. Köszi puszi!
2011. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Vree ***** válasza:
71%
Csak szívat minket a srác. Okkult tudományokból épített náci repülő csészealj aminek a titkát elmenekítették a Holdra...Viccel, nem vitás.
2011. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Nem.Azt írtam,hogy VALAKI SZERINT.Nem azt mondtam,hogy ez igaz,mert szerintem nem az.Csak valaki szerint van így.


A repülő csészealjat pedig megépítették vagy megtervezték.Ez volt z UFO-k a Harmadik Birodalomban című filmben.

2011. júl. 11. 19:35
 8/32 A kérdező kommentje:
A Holdramenekítésre írtam,hogy szerintem nem igaz,csak valaki szerint van így.
2011. júl. 11. 19:36
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
60 éven át oxigén nékül sz*r ügy Holdon élni :D
2011. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
náci, ufók, hold -> Lesz egy ilyen sci-fi film (Iron Sky) jövőre, de egyébként csak kitaláció az egész. Az előttem lévők leírták hogy történt
2011. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!