Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelenthet ez a mágikus álom?

Mit jelenthet ez a mágikus álom?

Figyelt kérdés

engem már óvodás korom óta foglalkoztat a mágia..De én úgy gondolom,hogy a mágia nem az,amit az internetről lenézünk pl. 3 piros gyertya kell hozzá stb.,Hanem az ember pl. képes magát teleportálni vagy stb.. varázslatról rengetegszer álmondom,főlem mostanában. A mai álmomban a nyaralónkban álltam a kapunál több emberrel,valami versenyféleség volt .Rihanna S and M részleteket énekeltünk külön-külön. Az oldaltáskámat nem mertem felakasztani a kapura(Benne volt 2 varázspálca) mert féltem hogy ellopják,így a vállamra vettem.. itt van egy kis ki esés.(ez még ugyanaznap éjjel)

A nyaralónk 2 emeletes és a lépcső,amivel a második szintre fel lehet jutni, az kint helyezkedik el. a lépcsőn álltam és még sok ember akik mind tudtam varázsolni( nem emlékszem hogy 'mutatták volna" csak tudtam..) ott beszélgettem egy sráccal és megkérdezte,hogy felnőttként ebbe a világba vagy a varázsvilágba fogok-e dolgozni..és mit.Én azt válaszoltam hogy ebbe a világba fodrász..(az életben az szeretnék lenni) ..de még nemtudom hogy "melyikbe leszek." Többre már nemnagyon emlékszem..kérlek kíméljetek a durva hozzászólásoktól! mit jelenthet ez az álom? 13/L


2011. júl. 11. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy álomnak általában nics nagy jelentössége.

Az álmok általában az ember vágyait "vetítik" ki.

Vagyis ha tényleg többször álmodsz a mágiáról akkor az azt jelenti hogy tényleg érdekel. Én is már elég kicsi korom óta érdeklödök a mágia iránt és nem egyszer volt mágia az álmomban. Ha felnött korodban szeretnél valami mágiával foglalkozni( a fodrászkodás mellet) akkor ajánlom hogy már most nézz utána.Most megmondom hogy nem fogsz teleportálni de valami másra biztos fogsz menni a mágiával. Sok sikert hozzá. ( Csak ne valami tévémüsorban köss ki jósként.)

2011. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző: Igenis, az álmoknak van jelentősége.


Kérdező:


Biztosan lesz közöd a mágiához, és talán még az énekléshez is. Szerintem nem azért álmodtad ezt, mert túl sok Harry Potter filmet néztél. Tanulj meg cigánykártyával és egyéb kártyákkal jósolni, tanuld meg, hogyan kell látni az aurát, és még pár mágikus dolgot, de azért varázsfőzetet ne főzz. =)

Lehet, hogy felnőttként nem fodrász leszel.

2011. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ez nem jelent semmit. És ráadásul a mágiát is kevered a 6. érzékkel meg a természetfeletti képességekkel...a varázslat és mágia pont ez a 3 piros gyertyás dolog, amikor kötések bűbájok ilyesmik vannak. Ami téged érdekel(ha jól sejtem) azok a különleges képességek un. hatodik érzék ilyesmi. Ezt lehet fejleszteni, ha tényleg érdekel, próbálkozz hogy neked melyik van meg, vki (ha eleget foglalkozik vele) képes a telekinézisre, ilyesmikre. Viszont szerintem ez az álom nem jelentett semmit, mivel az álom a tudatalattidból jön legtöbbször, és mivel érdekel a mágia és a fodrászat, a kettő most összekapcsolódott azért lett ilyen.
2011. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem pedig azt jelenti az álmod hogy túl sok Harry Pottert néztél:) Én is most néztem meg 4-5 részt egy pár hete és én is azt álmodtam hogy van varázspálcám és tudok varázsolni:D Amin nap közben kattog az agyad, nagy eséllyel álmodsz vele.
2011. aug. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!