Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell Quija táblát...

Hogyan kell Quija táblát készíteni házilag?

Figyelt kérdés

Van valami "szabály" rá? :)

Én nem vagyok ilyen szellemhívő, de már volt pár érdekes eset ami megtörtént velem, így gondoltam ha mégiscsak van szellem a közelemben, érdemes kapcsolatba lépni vele :)


Ti használtatok már ilyet? Mi volt a tapasztalatotok?

Esetleg linket tudtok adni a készítéséhez? Én nem nagyon találtam.


2011. aug. 16. 13:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én már próbáltam.. Egyedül voltam este. Asztalra rajzoltam a táblát, gyertyát is gyújtottam. Tettem fel kérdéseket szóban, táblán keresztül, de nem történt semmi..

Függ a működése valamitől? Vagy olyanra nem is hat aki nem hisz a "holtak szellemeiben", hanem tudja, hogy egyszerűen csak démonokkal (bukott angyalokkal) lehet ilyen módon kommunikálni, akik előszeretettel adják ki magukat halott emberek szellemeinek? (Igaz a tudatlanokkal lehet a legjobbat szórakozniuk...)

Szóval emiatt már szóba sem állnak velem? o.O

2011. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: Írj privátot, vagy msn címet, ha szeretnél erről beszélni. Esetleg azóta nem történtek veled érdekes, megmagyarázhatatlan dolgok? A legtöbb embernél az van, hogy nem hiszi, hogy történt valami, de megváltozott az élete...
2011. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

semmi említésre méltó nem történt.. Legalábbis olyan ami miatt fordult volna az életem.

Régebben keményen toltam az Énoki mágiát is, ami főleg "angyalokkal" való kommunikációt szolgál. Pontosan megcsináltam a kellékszenteléseket, rituálékat, ahogy azt anno Dee és Talbot tette, de úgy tűnik az "angyalaim" nem voltak beszédes kedvükben..

Sokat foglalkoztam okkult dolgokkal, nagyon széles skálán. Ha nem tudnám biztosan, hogy vannak természetfeletti teremtmények, okkultizmussal kapcsolatos tapasztalataim alapján humbugnak tartanám az összes "mágikus" dolgot. Mert hogy semmi asztal-táncolást, fiók kiugrást, kép le esést, árnyak megjelenését, mentális zaklatottságot nem tapasztaltam soha. Nem mintha meg szeretném tapasztalni.. De elvetemült vakmerőségeim után számítottam hasonlókra..

Valaki tapasztalt már okkult gyakorlatok után furcsaságokat? Pl ez a Quija működött valakinek? Utolsó, neked?

2011. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem készítsd el, de pár szabályt be kell tartani:

- A használatakor NE égess füstölőt, mert odavonzza a rossz szellemeket!

- Gondolj arra a bizonyos szellemre a használat közben!

- Ne légy ideges, nyugtalan a használat közben!

- Égess FEHÉR gyertyát/mécsest, mert ez jelképezi a tiszta szándékodat!

- Beszélj a szellemmel tisztelettel!

- Kérdd meg, hogy távozzon el a házból, ugyanis zavaró lehet a folyamatos ottléte!

2011. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló nevéből is látszik, hogy max a 14 éves korosztályt köti le ez a játék...
2011. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ridamov ***** válasza:
Én még úgy tudom hogy minnél többen vannak a tábla "játékosai" annál biztosabb a jelenlét.
2018. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!