Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik nem hisznek az átkokban,...

Akik nem hisznek az átkokban, ők mivel magyarázzák azt, ha valakivel (minden erőfeszítés ellenére! ) csak rossz történik?

Figyelt kérdés
Az élet minden területén, így párkapcsolat, illetve az anyagiak területén is! Azért nem lehet mindent az előnytelen külsővel magyarázni, mert én nem egy igénytelen kinézetű, sikeres embert láttam már!
2011. aug. 16. 19:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
46%

Úristen, meg lettem átkozva ettől a kérdéstől...

BALSZERENCSÉNEK HÍVJÁK ÖCSISAJT!

2011. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
44%
Mindenki azt kapja amit megérdemel.
2011. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
46%
Most akkor miért is írtad ki ezt a kérdést? Rinyálsz mert nincsen csajod meg pénzed, és ahelyett, hogy elgondolkoznál rajta, hogy mit kéne máshogy csinálni, az egészet valami átkozó boszorkára akarod kenni?
2011. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%
karma
2011. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Tom Benko ***** válasza:
Kellemetlen események sorozata.
2011. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 .Anonymus. ***** válasza:
Én hiszek az átkokban,ezt mégsem ezzel magyaráznám...
2011. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%

Nincs olyan, hogy átok csak amolyan "balszerencse" van. De ezt se úgy képzeld el mint valami misztikus izét amit pl. egy levágott nyuszi lába is magában hordozhat :D Hanem szimplán az események egymásra gyakorolt hatásának kifejlődése.

Értsd; Te csajt akarsz. Holnap elmész buliba (ha szereted ha nem, ott lehet csajozni). Szerzel valakit.

De ha te holnap nem mész el sehova. Leülsz a gép elé és nézed a GYÍK-et. Nem lesz csaj. Semmi misztikum, csak amit csinálsz és annak a következménye :-3

2011. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Vannak jó és kevésbé jó időszakok.

Párkapcsolati konfliktus két emberen múlik, utoljára januárba voltam összevesze a barátommal.

A pénzt meg mindig kell tartalékolni

2011. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én pancsernek hívom xd
2011. aug. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-16 19:31

2011. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!