Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnék készíteni?!

Hogyan tudnék készíteni?!

Figyelt kérdés

hogyan tudnék woodoo bábut készíteni?

a hülye válaszokat nem fogadom el:D

köszönöm?!


2011. szept. 13. 20:52
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
lehett linkelni csak magyarul legyen:D
2011. szept. 13. 20:55
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
gyurma.embertöl vér vagy haj akire használni akarod.hajat rátekered a fejére vért meg rácsepented haj is elég néha valamit el dumálsz fölöte azt vagy megy vagy nem.
2011. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

köszi:)

na de azért pontosan mit is kell mondanom mrt elvégre nem aból ál az egész hogy valamit el kántálok és enyi

2011. szept. 13. 21:18
 4/19 anonim ***** válasza:

Ebben nincs tapasztalatom, tehat elkeszithetsz egy rongy babat, es rairod a szemely nevet is, aztan elmondod, amit elakarsz mondani...,

de biztos, hogy tisztalelkiismerettel tudnal ezutan aludni, letezni?

Ha netan az illeto szemellyel tortenne valami komolyabb dolog, amit Te ugy elnel, hogy a Te befolyasod okozta ezt, utanna nyugodt, bekes eletet elnel?

A gondolataink, a tetteink ugy mukodnek, mint a bumerang, amit eldobsz, de visszaszall hozzad!

Neharagudj, ha nem tetszett a valaszom, de talan elgondolkozhatsz, mielott babat gyartanal.

2011. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

de teccet a válaszod nem sértőttem meg:)

amugy én olyan vagyok hogy nekem nics lelkiismeretfurdalásom akár mit is csinálok:D

2011. szept. 13. 21:45
 6/19 x) ***** válasza:

És ha valami balul sül el és a világ másik végén egy ausztrál bennszülöttet kínzol? :)

De egyébként nem hiszem hogy csak úgy akárkinek működne ez a woodoo. Szerintem vannak erre "szakemberek" de nincs tapasztalatom ilyesmiben.

Ráírod a kiszemelt nevét, esetleg rávarrsz egy apró tárgyat vagy valamit ami tőle származik vagy valamit ami hozzá kötődik. A baba anyaga talán mindegy is. És fontos hogy miközben kínzod csakis arra az emberre koncentrálj, képzeld el ahogy vele is az történik ami a babával. De ne azt várd hogy spontán öngyullad mert elégeted a babát, esetleg fejfájást vagy szúró, égő fájdalmat lehet vele okozni ha minden tökéletesen megy :)

2011. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Arcot, meg szemet, szájat orrot kell rajzolni filctollal a farkadra és utána jól elverni !
2011. szept. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 homo ludensz ***** válasza:
Gyurmából gyúrtam egy emberalakot hosszanti irányba csináltam a lukat belé és tettem bele egy csepp véremet,spermámat néhány hajszálamat majd gyurmával lefedtem a lukat. Ezáltal magamhoz kötöttem neve van és nekem segít,olyan erős amennyi az én tudásom igaz soha nem bíztam meg ártó feladattal. Álladó helye van itthon és nincs közszemlére kitéve.
2011. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Értem mondjuk ha meg csinálnám azta bábut gyurmából és akit kínozni akarnák...attól szereznék hajszálat és ha hozzá kötném a bábuhoz és el kezdeném tüvel szurkálni akor neki fizikailag fájna?:D
2011. szept. 22. 19:20
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha kivered egy wudu babának, az igazinak is kivered?
2011. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!