Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés megszüntetése!...

Szerelmi kötés megszüntetése! Van rá lehetőség? Sürgős!

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy régebben halálosan szerelmes voltam egy srácba, azt hittem ő az igazi és csak mellette lehetek boldog. Mivel ő nem lépett, ezért úgy gondoltam megsürgetem a dolgokat egy szerelmi kötéssel, aztán egy idő múlva csináltam egy másikat is. Annyira nem is gondoltam, hogy ez működhet, igazából jó poénnak gondoltam, meg hát próba szerencse. Igaz azóta mindkét kötést megszüntettem, de a hatása nem múlt el, ugyanis valahogy egymáshoz vagyunk kötve a mai napig, nem vagyunk együtt, igazából nem is beszélünk, de egyikünk sem tud továbblépni és nem tudjuk élni az életünket. Lenne valami lehetőség, hogy ez megszűnjön? Segítsetek lécci!!!
2011. szept. 22. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne
2011. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Eleve nem kellet volna fekete mágiát használnod...
2011. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a jelenlétében, beleegyezésével csináltad a dolgot és sikerült, akkor fekete mágiát használtál, és bevonzottad a rossz sorsot.


[link]

2011. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik valami jól. Ezek szerint nincs mit tenni, szenvedni fogunk mindketten életünk végéig? A beleegyezése nélkül csináltam.
2011. szept. 23. 13:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tekintsd tanulópénznek. Egyébiránt tudsz csinálni szerelmi oldást is, csak előbb megtapasztalod mennyit ér beavatkozni más szabad akaratába. Edd meg amit főztél!
2011. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hidd el ez már évek óta így van és bőven megtanultam a leckét.
2011. szept. 23. 14:12
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az remek. Akkor oldás és reménykedés.
2011. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szar úgy- ehhez szakember kell!!!!

Ez benne a rossz, látod?? Hogy téged is oda köt, nem csak őt hozzád.

2011. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Szia írhatok neked privát üzit kérdező?
2011. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
53%
Irj privit és megpróbálok segíteni!
2011. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!