Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az indigók hamarabb felemelked...

Az indigók hamarabb felemelkednek?

Figyelt kérdés
Megvolt az első nagy hulláma a felemelkedésnek, de nem éreztem semmit sem. Azért jó lenne minnél előbb megtapasztalni valamit az 5.dimenzióból. Mivel indigó vagyok, így hamarabb fog menni, a mi lényünk hamarabb túljut ezezn a gáton ? Mennyivel, ha lehet mondjátok meg.
2011. nov. 2. 04:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Én sem emelkedtem fel,szerencsére. Nem is akarok. Az indigók már kimentek a divatból.
2011. nov. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Talán azért nem emelkedtél fel, mert annyira izgatott vagy, hogy a rezgésszámod csökkent. Nyugi, még nincs vége az első hullámnak, mert az 2011. október 16. és november 11. közötti időpont, még csak november 2. van. Persze az is lehet, hogy Te csak a második, vagy a harmadik hullámban mész.
2011. nov. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nagyon tudatlan vagyok. Elmagyarázná valaki hogy miről van szó? Köszönöm!
2011. nov. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
miről van szó?avassatok be lécci
2011. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

"Talán azért nem emelkedtél fel, mert annyira izgatott vagy, hogy a rezgésszámod csökkent."

...A rezgésszáma nagyon lent van, az írásaiból is lehet látni...

Igen, az első hullámból még van idő, de abban 99,99%-osan biztos vagyok, hogy ő az első hullámban biztos nem fog felemelkedni...

2011. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Rossz arányban keverted a gandzsát és a varázsgombát.

Minek akarsz te menni bármilyen 5. dimenzióba is, írogassál ide sokat és hiperkocka lehetsz(igen az 4 dimenziós)! :O

2011. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Látom senki sem tudja miről van szó.
2011. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%

Sziasztok.

Én is indigó vagyok, de úgy gondolom, hogy Nekem még kell idő még teljesen felkészülök és képes leszek megtapasztalni az 5. dimenzió élményit. Szóval ne félj Kérdező, lehet, hogy még Neked is időre van szükséged.

2011. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Tudatlanok! Mi az, hogy nem tudjátok hogy miről van szó? Tessék olvasni, utána járni, mert különben késő lesz.
2011. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
Kryon függés rulez! :) És ez így van.
2011. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!