Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet anyukámra valaki rontást...

Lehet anyukámra valaki rontást tett?

Figyelt kérdés

Anyukám egy ideje, amióta a körházban volt, és utána hazajött, és apám a szomszéd romák segítségével festette ki a szobát, és tapétázást.. azóta hangokat hall a falon keresztül azt mondja, hogy azt mondja neki a hang, hogy a pokolra fog kerülni, meg hogy a sátánhoz tartozik, meg ilyenek, de van amikor az utcán is hallja ezt,és amikor rájön elkezd kiabálni..mit lehetne tenni, hogy ez megszűnjön?

Persze fizetni nem akarok érte semmit, semmilyen házszentelésért, meg ilyenekért...


2011. dec. 3. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne fizess...
2011. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor ennél értelmesebb választ kérnék..
2011. dec. 3. 17:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichiáternek fizess...
2011. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, évek óta apám ismerőse kezeli, és mióta oda jár, azóta lett agresszív, és azóta jönnek ki rajta ilyen olyan gondok... tehát szerintem félrekezelték...
2011. dec. 3. 17:30
 5/12 opiummester ***** válasza:
Lehet a kórházban kapott valami gyógyszert amitől valami elme baja lett, erre még nem gondoltatok?
2011. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kezdődő skizofrénia, amivel pszichológushoz kell fordulni.

A romákkal meg szerintem nem nagyon jó közösködni.

Olyanok, amilyenek, ezt már százszor tárgyalták itt.

Én nem bíznék rájuk munkát, akkor sem, ha olcsón csinálják.

Előítéletes vagyok, de megbízhatatlannak látom őket.

2011. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 opiummester ***** válasza:
jah, de most az a kérdés hogy hogyan lett skrizofrén az anyukája, és mivel a korház óta ilyen, azt feltételezem, hogy a korházban adtak neki valami bogyot, ott van egy rakat ilyen gyógyszer, lehet hogy csak véletlen összekeverte valamelyik nővér a fájdalom csillapítoval, vagy ki tudja, nem akarok itt vádaskodni, lehet spontán alakult ki. viszont az ilyen emberek beszámíthatatlanok, és mihamarabb egy elmegyógyintézetbe kéne vinnetek.
2011. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hülye idióta! Anyám sohasem bántott még senkit, egy légynek sem ártana! Soha sem vinném elmegyógyintézetbe! Aki ilyet ír az egy szívtelen ember! Na azt kellene oda vinni!
2011. dec. 5. 00:24
 9/12 anonim válasza:
Szerintem bolond az anyád és ahogy látom te is!Ajánlom hogy mennyetek orvoshoz !Ja,és ne beszélj róla senkinek mer kinevetnek...Jobbulást!
2011. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az előző válaszra reagálnék. Először is kikérem magamnak ezt a sértő szöveget, amit ideírtál.

Másodszor pedig sosem tudhatod nekem mikor lesz olyan, amikor kiakadsz valamin, mint anyu, majd akkor gondolj vissza, mit írtál, te bunkó!

Neked mivel jobb, ha lebolondozol mást?

Mellesleg diplomás több nyelven beszélő egészséges ember vagyok. Ha valamelyik családtagodnak mentális baja, akkor betennéd a bolondokházába! Megkérdőjelezem, hogy te milyen ember vagy. Kiráz tőled a hideg... amúgy ez a mágia rovat, úgyhogy tanulj meg olvasni. :)

2011. dec. 10. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!