Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A voodoo baba beválik? Mit...

A voodoo baba beválik? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Beválik?

Ha pl rólam készítenek egy woodoo babát, akkor azt hogy fordíthatom vissza? Tehát ha valaki ilyet szurkál akkor hogy lehet "meg nem történté" tenni?

Értelmes válaszokat légyszi.:)


2011. dec. 4. 19:23
1 2 3
 1/27 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Mikor elváltunk, a feleségem csinált egy ilyen woodoo babát, és teleszurkálta tűkkel, mint egy tűpárnát. (Azóta is őrzöm a babát, benne a tűket.)


Nem tudom, hogy beválik-e, de ha igen, akkor csak nagyon lassan. Ugyanis már több mint 10 éve váltunk külön, és még mindig élek, és semmi bajom.


Tudom, nem értett hozzá, és elszúrta... HEHE...

2011. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nem, ezt nem így kell. Azt olvastam, hogy kell hajszál, meg égetés:

[link]

Itt írja, hogy hogyan kell. Nem szabad csak ész nélkül szurkálni.

2011. dec. 4. 20:03
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg hiszel ilyen baromságokban???
2011. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem hiszek nagyon, azért kérdezem, hogy beválik e, meg működik?
2011. dec. 4. 20:34
 5/27 A kérdező kommentje:
Je és nem tudsz olvasni? Értelmes válaszokat!!!! Utolsó, neked mondom.
2011. dec. 4. 20:35
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Woodoo babákat én, és barátaim is használunk. én készítettem nekik, hogy "vigyázzanak magukra" (saját testüket ábrázolja) kezükben van a lehetőség... nálam már sokszor bevált... nem csak kínozni, de fájdalmat, rosszullétet, düh levezetését is szolgálhatja egy ilyen baba... ha dühös vagy rá, azt csinálsz vele amit akarsz, csak súlyos kárt ne tegyél benne... Ha simogatod jobban leszel... hidd el... am nem tudom mi az ellenszere, de talán ha megszabadítod a babát a "szenvedéseitől" -( keresd meg azt a goth-os csajt, aki ezt teszi veled, és szépen pusztítsd el a babát...
2011. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy "vigyáznak magukra"

És ha valakiből 2 woodoo is van, akkor mind a kettő "érvényes"?

2011. dec. 4. 20:43
 8/27 anonim válasza:
100%
csak vigyázz ki ne nyird magad ha azt teszed amit az utolsó mondott :D
2011. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Shai-Hulud ***** válasza:
87%

#6

Heheheheheheheheheheheheheheheheeee......

Azért baromi jó! Javasolni kellene az orvosi egyetemekre is, hogy nem sebészetet kell ám tanulni csak woodoo varázslatot! Mennyivel jobb, ha egy babán "kisimogatják" a vakbélgyulladásomat! Juhéééj, ez k.rva jó! :-DD

2011. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Zacskósleves válasza:
Legyen erős elhatározásod, hogy nem hiszem benne és nem lessz semmi hatása, ha egy kicsit is hiszel benne komoly károkat okozhat
2011. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!