Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » December 13 Luca napja....

December 13 Luca napja. Veszély a boszorkányokra? Boszik válaszát várom.

Figyelt kérdés
Kíméljenek a nem ide értök boszik válaszát várom. Ha egy boszorkány december 13.-án születik akkor lényegében sose leplezik le?? mert a szülinapkor elveszik az ereje. Milyen mágikus jelentése lehet annak aki ezen a napon születik. Ö gonosz lesz vagy jó?

2012. jan. 4. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
500 éve ha volt erőd ha nem, máglyán égtél volna. Manapság már csak legyintenek vagy gúnyosan néznek, esetleg kiröhögnek egy ilyenért. Inkább lennél teis vámpir mint a többi normális kislány...
2012. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 beus009 válasza:
....mellesleg engem is érdekelne a téma....dec.13 án születtem :)
2012. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

A december 13-án születettekben nagyon erős a földenergia az esetben, ha a szülőszoba a földszinten volt és születése közben egy boszorkány is jelen volt (törvény garantálja elvileg mindenkinek, aki akkor születik).

Javaslom végezz egy áldozatbemutatást és kérd ki te is a környező szellemek véleményét.


Egyébként ma inkább emósnak divat lenni az általános iskolások között, az sokkal könnyebb - bár rengeteg terhet is jelent, sokat kell sírni.

2012. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták hogy léteztem pár száz éve és mindig boszorkányként születem ujjá egyszer mágián égtem el de most 600 éve hasba szúrtak és most születem ujjá
2012. jan. 5. 15:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi??? Most ezt mire írta? Nem kel el hinnie nekem is csak mondták. Annyira elegem van hogy mindenki a ezzel jön nincs hiba az írásomban. Mindjárt ezt a kérdést is törlöm.
2012. jan. 5. 17:42
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha volt benne hiba akkor is minek kel kötözködni mert ön nyilván okosabb ön nem hibázik minden embert úgy kel elfogadni ahogy van én senki írását nem nézem hogy keresem a hibákat és a fogalmazásába sem kötök bele és mindent egybe írtam pont nélkül pont
2012. jan. 5. 17:46
 7/11 anonim válasza:
honnan tudja az ember ,hogy boszorkány?
2012. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szüleiddel milyen a kapcsolatod? Ők tudnak a boszorkány múltadról? Mindenképp meg kéne velük is osztani és a biztonság kedvéért az osztályfőnöködnek is szólnod kéne erről (gondolom még iskolás korú vagy).
2012. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnöknek minek szóljak? Hogy dili dokihoz küldjön? Még is mit mondjak csókolóm hogy tetszik lenni amúgy én boszorkány vagyok. :) Jó a kapcsolatom anyám az nem hisz benne apám igen sokszor mesélt nekem mikor kicsi voltam de akkor még nem éreztem magam annak aztán meg meghalt már meg sem kérdezhetem. És a két család ketté szakadt.
2012. jan. 6. 16:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélned kellene az osztályfőnökkel. Szerinted miért küldene el majd pszichológushoz? Egy felnőtt-érett ember (akinek már benőtt a feje lágya) jobban meg tudja ítélni valakiről, hogy mennyire értelmezi jól a világot. A te érdekedben küldene el pszichológushoz és hidd el, tényleg szükséged lenne rá.

Szerinted honnan tudjuk, hogy még iskolás korú vagy? Csak ilyen fiatal korban képes az ember ilyen elvarázsolt világban élni.

Vagy járjál többet normális emberek közé, legózzatok, kiránduljatok, de NE olyanokkal, akik arról beszélnek, hogy hány száz éve hogy ölték meg előző életeiben és milyen varázslókaszthoz tartozik.

2012. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!