Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki segítene hogy hogyan...

Valaki segítene hogy hogyan lehet fejleszteni a tisztánlátó képességet?

Figyelt kérdés
Előre látok dolgokat ezt lehet valahogyan fejleszteni!!!???
2012. febr. 8. 15:50
1 2
 1/11 Matthew Shepherd válasza:
Ezt a készséget csak is önismereti úton érheted el!
2012. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
oldalra is látsz.......
2012. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia Ruruka! Szerintem ne akard fejleszteni. Már biztosan tapasztaltad, hogy legalább annyi hátránya van, mint előnye.
2012. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Péter apostol egyik imája ez volt:"URam Te légy lábaimnak szövétneke."Vagyis annyira lássak előre,hogy tudjak menni. Nagyon rossz lehet annak az embernek aki tudja élete végét. Ajövődet Istenkéz takarja előled jótékonyan. Köszönd meg.
2012. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 homo ludensz ***** válasza:
Azt kellene tudni hogy mit jelent számodra a "tisztánlátás" mint fogalom vagy képesség. Esetleg médiumi tulajdonságokra gondoltál? Elképzelhető hogy vannak érzékenyebb idegrendszerrel "megáldott" emberek akik olyan finom jelzéseket is felfognak amin az átlag átsiklik. Az én véleményem az hogy a tisztánlátás,tisztán hallás addig hasznos míg magadnak vagy másoknak segít hogy jó döntéseket hozzanak különböző élethelyzetekben.
2012. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meditálj sokat, csitítsd le az elméd.

Esetleg olvass ilyen témájú könyveket.

2012. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Írass föl új szemüveget, vagy csak szimplán takarítsd meg az eddigit:P

Előre látni dolgokat,ez remek képesség, attól függ, hogy merre lát az ember, amerre néz

2012. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Alig merem írni amit majd olvasol,mert korunk embere ált.olyan,hogy add Uram -Isrenem,de mindjárt. Az,hogy meg is kell dolgozni azért, amit az ember bírni vágy,a lrgtöbbnek eszébe se jut.


Nincs sértő szándékom,de a kérdésed nem világos. Mit akarsz tisztán látni? Ajövődet? A Föld Jövőjét? Az emberiségét?

Tudnék segíteni,meg is teszem,de csak félve. Most olvasom Müller Pétee GONDVISELÉS c. könyvét másodszor Azért ajánlom félve,mert a cím vallásos,és nem egy eggyemás nyilatkozott már itt úgy: aBiblia csak mesekönyv

Sebaj: Írom amit jónak látok,s ha nem találtam el..magad lásd

A könyv 197 oldalán ez az alcím van: Jövőbe látás

Ilyen adottsága több embernek is van. Nekem is volt. A kisujjamat se mozdítottam érte,mint ahogy más se. Ahogy írtam: adott-ság Én és sokak jósálomban kaptuk,de más is van. Azt olvasd ott.

2012. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos az ember egy materiális rendszer része és annak vannak törvényei.

Tehet előre látó képességed egy hazugság, vagy van valamilyen betegséged, amit jobb lenne kivizsgáltatni, ne hogy valami baj történjen valakivel vagy önnel.


Tisztán látó képesség minden ember képes fejleszteni egy bizonyos határon belül. "legjobb módja a tanulás!"

2012. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó .Neked van valami bajod. te is megtudod ha akarod olvasd el amit írtál.
2012. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!