Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mitől vannak megérzéseim?...

Júlia69 kérdése:

Mitől vannak megérzéseim? Tudnám-e irányítani? Összeköthető talán a boszorkánysággal?

Figyelt kérdés
Először is senki ne nézzen le, azért amit írni fogok.. Megértéseket előre is köszönöm. Sokszor volt olyan, hogy kisebb dolgokat megéreztem.. Pl.: Suliban óra elején belém hasított egy érzés, hogy én fogok felelni, és rá 5 perccel később a Tanárnő a felszólított felelésre. Vagy megéreztem, hogy ki fog bejönni az ajtón. De olyan is előfordult, hogy mások gondolatait mondtam ki, vagy rákoncentráltam egy dologra, és azt mondta ki a mellettem ülő... Nevelő apám halálát is megéreztem. Volt egy olyan eset, amikor nagyon nem akartam anyámmal együtt lenni, és elképzeltem, h kórházban lesz.. Pár óra múlva jött a telefon, h anyumat viszik a kórházba, mert baleset érte a munkahelyén..

2012. máj. 25. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meditálni szoktál amúgy?
2012. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
iszony empátia van benned, ami csaknem gondolatolvasás szintü..
2012. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Az jó dolog, ha az ember előre megérez dolgokat. Ha valami rossz előérzeted van, próbálj meg valami másra gondolni. Amúgy fel lehet ezt fogni valamiféle képességnek is.

Azt is el tudom képzelni, hogy azért látsz meg előre dolgokat, hogy megelőzd a bajt. Ennek nagy hasznát lehet venni. Szerencsés vagy.

2012. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem szoktam meditálni, nem vagyok tisztában a menetével.


sleepyhollowjd: Igen, néha jól jön. :D

2012. máj. 25. 20:10
 5/13 anonim ***** válasza:
én egyszer buliban voltam szülinapot ünnepelin, és megéreztem h engem vagy a szülinapost leöntik sörrel, belém is hasított az az érzés ami beléd, és lejátszódott előttem egy történés, ami megis történt mert a szülinapost leöntötték sörrel. Bármikor megláthattam volna ezt buliban hiszen egy szórakozóhelyen ez megtörténhet, de sosem történt, de mikor megéreztem megtörtént. Volt hogy álmodtam valamit, és megtörtént, befejezem sokszor mások mondatait, és én is meghallom másokat. Van egy hang a fejembe ami kimond szavakat, és az ember aki a közelemben van kimondja azt amit hallottam a fejemben. Ha olvasok, volt hogy nem láttam a következő mondatot de az következett amit megéreztem szó szerint, ilyen volt filmeknél is, pedig még nem láttam azt a filmet. Volt hogy álmodtam hogy apa bablevest csinál ebédre, felkeltem reggel, és azt főzte.Régen mikor foglalkoztam vele, láttam a saját aurámat is- Egyszer ültem a héven, és eszembe jutott egy akkori srác akit abban az időben ismertem meg, és a héven ülve gondolkoztam hogy most felfog szállni a következő megállónál, és tessék felszállt, én meg kiakadtam magamon . Pedig nem nagyon jár hévvel a srác. Amióta elolvastam egy könyvet egyre jobbak a megérzéseim, csak még nem mindig veszem észre és nehezen irányítom. 19/ L
2012. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5/5 ös vagyok. Régebben olyan volt velem, hogy ránéztem a naptárra és nem emlékszem talán 2008 környéke volt. A számok digitálisan voltak rárajzolva a naptárra. Ránéztem a 2008 as, vagy 2009 es vagy nem is emlékszem pontosan milyen évet írtunk akkor, de ránéztem és digitálisan mint a digitális óra, a kis fogpiszkálóból kirajzolt számok, ( 2008 , 2009 vagy ami volt akkor ) átváltoztak egy évvel későbbre aztán vissza.
2012. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

1. Feleléskor mindenki attól fél, hogy felelni fog. Attól, hogy egyszer bejött, még nem jelent semmit.

2. Az ajtón bejövésről annyit, ha saját házadban vagy, nem nehéz megtippelni, de egy osztály esetében sem, ha látod kik vannak ott már.

3. Nem kell valakit 100%-osan ismerned, hogy tudd, épp mit akar mondani.

4. Ha a nevelőapád beteg volt, vagy olyan életet élt, ami hajlamosította, ez sem megérzés, inkább előre várható volt.

5. Vannak emberek akik a pokolba elkívánják a szüleiket is egy nagyobb veszekedés után. Az, hogy egyszer bejött, még semmit nem jelent.

2012. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, mint az 5-ös, csak én nem hallok szavakat magamban, egyszerűen csak... tudom.


Persze, rengetegen hivatkoznak arra, hogy NÉHA bejön, ha meg nem, azt nem jegyezzük meg, de ez nem ennyire egyszerű. Ehhez a dologhoz nálam társul egy érzés és amire akkor gondolok, arról tudom, hogy meg fog történni. Ha nincs érzés, akkor gondolhatok akármit, nem működik. Viszont ha meg van, akkor 100%-os a dolog, már előre tudom, hogy erre lehet számítani. Ettől függetlenül megijedek tőle még mindig.

2012. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A Sövény Társasága válasza:
Javaslom, hogy nézd meg a Sövény Társaságának weboldalát, ott a szakmabeliek szívesen válaszolnak erre a kérdésre. (www.soveny.tk)
2012. máj. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"1. Feleléskor mindenki attól fél, hogy felelni fog. Attól, hogy egyszer bejött, még nem jelent semmit. "

Erre szimplán annyit, hogy nem egyszer, nem kétszer bejött.. A többi pontra nem is kívánok válaszolni, hiszen nem akarom, hogy azt valld amit én is. Ahány ember, annyi szokás(hit) stb..

2012. máj. 26. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!