Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha megidézek egy szellemet,...

Ha megidézek egy szellemet, honnan tudom hogy az fog eljönni is?

Figyelt kérdés

Meg akarom idézni a nagyapámat, de félek hogy mi van ha egy démont idézek meg ?


Végülis azért mert azt mondja hogy ő a nagypapám, még simán lehet egy démon is nem ? Honnan lehet tudni, te honnan tudod ?


2012. júl. 4. 18:56
1 2
 1/15 Antimod ***** válasza:
Olyat kell kérdezni tőle, amit csak ő tudhat. Persze erre mondhatják azt, hogy a démon mindentudó és megtéveszt, de általában nem így van, ha jó a kapcsolat, akkor hitelt érdemlően tudják igazolni magukat az "elhunytak".
2012. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem, de a nagyapám szenilis volt a végén, akkor nem fog emlékezni semmire sem :(.
2012. júl. 4. 19:05
 3/15 anonim ***** válasza:

Pont egy másik kérdésre írtam meg, hogy démont nem lehet idézni, mert az emberek nem tudják irányítani a démonokat, csak a démonok az embereket és egy ember akaratára nem kerülhet ki egy démon a pokolból, csak ha meglazul a pokol határ, de ez is körülbelül 0,1 másodpercre, akkor kiszökhet egy pár.

Tóth Jakab, démonológus

2012. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mindenképp démont fogsz tudni megidézni, és amugy tényleg igy van ahogy az elsö mondta: a démon tudhat rolatok mindent, az meg nem jelent neki gondot hogy hazudjon megtévesszen és ártson. ha nem akarsz a késöbbiekben akaroton kivul is észlelni különbözö démonokat, szellemi lényeket (és ez a minimum)akkor javaslom hogy el se kezdd az egészet. tapasztalatbol beszélek egyébként.
2012. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Antimod ***** válasza:

"szenilis volt a végén"


Ez semmit nem jelent, nincs már agya, ami nem működne megfelelően, és korlátozná a tudatát.

2012. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Ez semmit nem jelent, nincs már agya, ami nem működne megfelelően, és korlátozná a tudatát."


De az ember az agyával gondolkozik és cselekzik, ha már nincsen neki nem tud csinálni semmit sem !


"csak ha meglazul a pokol határ, de ez is körülbelül 0,1 másodpercre, akkor kiszökhet egy pár."


Sztem, ha meglazúl a pokol határ minden démon ide jönne.

2012. júl. 4. 20:00
 7/15 Antimod ***** válasza:

"De az ember az agyával gondolkozik és cselekzik, ha már nincsen neki nem tud csinálni semmit sem !"


Nem egészen, a legújabb nézet szerint az agy egy vevőkészülék, illetve azokat az ösztönöket, sztereotípiákat építi bele a tőle amúgy függetlenül létező tudatba, amelyek a földi léthez szükségesek + irányítani tudod vele a testedet. Ezért van az, hogy rengeteg halálközeli élményt átélő tapasztalja, hogy kiszélesedik a tudata, egyszerre regisztrál rengeteg dolgot maga körül akár több nézőpontból is, és olyan gyorsan gondolkozik, mint soha azelőtt: nem korlátozza az agy, mivel az klinikai halál során le van állva.

2012. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül démont fogsz idézni. Lehet egy másik szellemet, vagy a közeledben lévő tébolyult szellemet fogod megidézni a hívásra. Sok ezer dolog jöhet, ezért kell pontosítani kit szeretnél. Hallottam egyes esetekben személyes tárgy segítségre lehet, hogy a megfelelő embert hívd. De, előre szólók NE IDÉZD MEG!!!. Az idézésen kívül is tudsz vele beszélgetni. A másik, miért szeretnéd megidézni? Ha válaszokat szeretnél akkor inkább alvás előtt tedd fel a kérdésed, koncentrálj a nagyapádra, próbálj meg vele álmodni és megjelenhet álmodban. Vannak alternatívák amik kevésbé veszélyesek.
2012. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Mikor áthívsz egy szellemet, akkor más, rossz indulatú szellemeket is áthívhatsz. Ha nagyon beszélni akarsz a nagyapáddal akkor fordulj szakemberhez
2012. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Higgy nekem, akármennyi éves vagy egy idézést nem lehet levezetni egy tapasztalt spirituális szakértő nélkül.

Ezzel a világgal foglalkozz inkább, a túlvilággal még nem kell, addig még van időd bőven.

2012. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!