Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezeket a lényeket valóban meg...

Ezeket a lényeket valóban meg lehet idézni? Te idéztél már ilyet?

Figyelt kérdés

Az okkoltizmus egyik legszentebb könyvében a Clavicula SAlomonisban vannak, olyen lények amelyek egy okkultista szolgálatába helyezhetőek, ha megidézi őket. Ezek katalogizált lények, akiket már a világtőrténelemben sokszor megidéztek.


Még mielőtt kapásból azt mondanád, hogy lehet idézni könnyedén vagy a hasadra ütnél azt azt válaszolnád hogy ez botorság nézd meg ezek leírásaot !


Ezen lények több tonnás hústornyok. Állati és emberi testrészek keverednek bennük. Van három oroszlán fejű, de rozmár testű is, ezt vajon mire használták ? [link]


Oroszlán fejű de a testéből csak lólábak nyűltak mindenfele, ez mire volt jó ? [link]


Ember, bika és kos fejű egy emberi kar, de kát állat kar, ez súlya ellenére repülni is tudott ! [link]


Bagolyfejű krokodil [link]


tigris fejű szárnyas ló [link]


Ember béka, és macskafejű póklábú lény. [link]


A tűzokádó krokodilról és ennek egy mutáns válfajától már meg sem lepődök. [link]

[link]


[link]


[link]


Ezek mind a Clavicula Salomonis démonjai közűl valók, amik egy szent okkoltista könyv részei. ezeket valaki komolyan gondolta ? Ha hisztek ebben az okkultizmusban ezt a könyvet hogyan vehetitek komolyan vagy ezek ténleg léteznek ? csak megidézésre várnak ? Fogsz idézni belőlük ?


2012. júl. 31. 22:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
62%
Mért pont a legjobbakat hagytad ki.Ott van még a rézf@szú bagoly,a kerekeskúti mamutember,a medvedisznó ember,slender man,a badacsonyi görényember ,az arachnoidok,a mátrai fanyűvő ,a menyétfejű rigóbéka,a zalaegerszegi repülőjeti ,a medvedisznó ember és a soproni satulábú balerinazombi.Ezek a valódiak.A fenti mind hülyeség.
2012. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Még mielőtt ez trollkodásba csapna át, ezt megelőzendő elmondom, hogy ide nem ömlesztve mindeféle természetfeletti lényt írtam a kérdés csak a Clavicula Salomonis démonjaira érvényes.


Itt található a 72 démon ezekbőllehet csemegézni. [link]

2012. júl. 31. 22:52
 3/34 anonim ***** válasza:

Marquis Forneus-t idéztem meg.

Olyan volt, mint egy rémálom, rögtön érezni lehetett a rossz erőt! Próbált valamit mondani, mert meglehet idézni a fő gonoszt is, de nem figyeltem oda mert világvégét jelentene!


Te idéztél már meg valami lényt kedves Veronika?

2012. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
25%
Én még soha nem idéztem meg semmit,de néha amikor elfogy a wc papír akkor jól jönne valami ilyen szar,hogy kiugorjon a boltba egy csomag rötyipapírért.
2012. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem Én még soha nem idéztemmeg semmit sem, de nagyon érdekelne hogyan nézett ki az a lény.
2012. júl. 31. 23:31
 6/34 anonim ***** válasza:
21%

A Dóka Annust könnyebb megidézni, csak egy pakli magyar kártya kell hozzá. Ha nem megy, akkor még mindig próbálkozhatsz a rézfaszú bagollyal...

Kis segítség hozzá: http://www.youtube.com/watch?v=YA49Fzes0Ek

2012. aug. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Veronika, milyen butus vagy! De nem az eszedért vettelek el :)
2012. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Won ***** válasza:
79%

Amit belinkeltél, azok a Goetia beli démonok. És igen állítólag mind a 72-t megidézték.

További részleteket tudhatsz meg tőlem privátban. :D (Írj, ha érdekel! Habár attól nem félek, hogy nem fogsz. :) )


Won

2012. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Won ***** válasza:
69%

Amit belinkeltél, azok a Goetia beli démonok. És igen állítólag mind a 72-t megidézték.

További részleteket tudhatsz meg tőlem privátban. :D (Írj, ha érdekel! Habár attól nem félek, hogy nem fogsz. :)


Won

2012. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Veronika, gondolom te is a spirituális sátánisták kedélyes netes baráti körét gyarapítod. :D
2012. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!