Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki komolyan elhiszi, hogy...

Valaki komolyan elhiszi, hogy létezik a mágia?

Figyelt kérdés
Pár kérdésben olvastam, hogy pár ember nem csak elhiszi, de állítása szerint használ is mágiát. Komolyan elhiszik, hogy erre képesek, vagy csak kitalálják. Egyébként miben nyilvánul meg bennük a mágia?

2012. okt. 27. 18:29
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
52%

Igen, vannak ilyen emberek.

Én ismerek személyesen olyat, aki auralátónak mondja magát, de hogy őszinte legyek, az öreget már azelőtt zakkantnak tartottam, hogy ezt megtudtam volna róla :P

Elég durva, amit művel... egyik korábbi osztálytársam hitt az ilyesmiben, és rendszeresen járt hozzá, aki minden alkalommal más betegségeket diagnosztizált nála az aurából, de a megfázástól a gerincferdülésig mindent :D

2012. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos van 1-2 ilyen hibbant :/
2012. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 Zsizsik666 ***** válasza:

2 Miért sajnos ugyan, ha téged nem érint? mindegy akkor van vagy nincs ilyen.

Egyébként igen, van aki komolyan elhiszi, már az ősember hitt benne. Lehet, hogy kitalálja, olyan is van.

Miben, pl. átkot küld, gyógyítás, szerencs előidézése, szerelmi kötés, pénzmágia, stb.

Az LSD-ről se feledkezzünk meg meg az ayahuascáról, beléndekről, mint mágikus élményről.

2012. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

"már az ősember hitt benne" De az ősember buta volt.

"átkot küld, gyógyítás, szerencs előidézése, szerelmi kötés, pénzmágia"

Ezekről miért nem tud senki, csak aki azt állítja használja? Ha létezne pénzmágia, akkor nem lenne válság. Szerencse mágiával mindenki szerencsés lehetni, szerelmi kötéssel, mindenki megszerezhetné a szerelmét, de nem így van.

2012. okt. 27. 19:00
 5/54 Zsizsik666 ***** válasza:
75%

Ősember nem volt buta, fennmaradt. Te fenn tudnál maradni a természetben? Nem.

Miért nem tud senki? Mindenki megtartja magának és nem is fogja hangoztatni, mert lazulni is kell. Nem lenne idő ayahuasca elfogyasztására, ha mindenkinek pénzt kéne varázsolni. Amúgy sem az az elsődleges szempont. Se nem a világbéke. Ez van , ilyen világban élünk, ha mágus lennél, te sem dolgoznád ki a beled, nem?

2012. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

De, az ős ember még buta volt. Sokkal kisebb agya volt, mint egy mai embernek.

Szerintem ha valóban lennének mágusok, akkor mindenki tudna róluk.. A szerencse az nem egy létező dolog, csak akkor mondják azt, ha sok jó dolog történik.

A pénz meg egy tárgy. Akkor minek van külön pénz mágia?

Több oldalból vérzik ez..

2012. okt. 27. 19:09
 7/54 anonim ***** válasza:

Amúgy a neandervölgyinek úgy tudom, nagyobb agytérfogata volt, mint a mai emberének (igaz, ettől függetlenül mégis kihaltak :D )

Azt meg, hogy buta volt, nem mondanám. Nem tudta, mi az a civilizáció, ő egész más tudással rendelkezett, de gondolkodott!

2012. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Jó, gondolkodott, de akkor sem hasonlítható egy ami emberhez.
2012. okt. 27. 19:14
 9/54 Zsizsik666 ***** válasza:
Minek van pénz? Mert emberi találmány. S nem tudna róla senki, nyugodj meg, khm. ahogy te sem nekik nem segítenél, úgy ők sem neked nem fognak segíteni. De nem is tudom miért kérded, meg vagy te mágia nélkül, elég jól. :) Akkor meg hajrá, munka van, én meg lazulok addig:P
2012. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Te most komolyan elhiszed hogy van, vagy csak viccelsz? Hidd el, ha lenne ilyen mindenki tudna róla.

Nem tudom hogy most engem akarsz, becsapni, vagy saját magadat, de ez már rég kiderült volna, ha tényleg lenne...

2012. okt. 27. 19:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!